Aizmugurējās projekcijas risinājums Malnavas koledžā

Ikviens no mums ir sastapies ar problēmu, kad jāvada prezentācija vai jāattēlo informācija uz lielā projekcijas ekrāna, bet telpā ir ļoti gaišs un attēlotā projekcija ir knapi saskatāma. Tādās situācijās efektīvs risinājums ir aizmugurējā projekcija, kas ir uzstādīta arī Malnavas koledžā.

Izmantojot aizmugurējās projekcijas risinājumu, jūs nodrošināt lielisku attēla kvalitāti, ērtu risinājuma pielietojumu gan auditorijai, gan runātājam, kā arī estētisku telpas iekārtojumu. Aizmugurējās projekcijas risinājumam projektors ir uzstādīts ekrāna aizmugurē, tādā veidā nodrošinot, ka runātājs, kas stāv ekrāna priekšā, neveido ēnu uz ekrāna, un projekcijas izstarotie stari nespīd viņam acīs. Tāpat projektors ir auditorijai nemanāms, vadi ir paslēpti. telpa – kārtīga un estētiski pievilcīgāka. Pateicoties aizmugurējās projekcijas ekrāna speciālajam pārklājumam, gaismas plūsma, kas vērsta uz ekrānu, tiek absorbēta, attēls ir vienmērīgs, kontrastains un tā krāsas – izteiktas.

Bildēs redzams aizmugurējās projekcijas risinājuma pielietojums praksē. Malnavas koledžas skolotāju un skolēnu organizētais pasākums – prāta spēļu turnīrs “Prātiņ, nāc mājās”, kura ietvaros uz projekcijas ekrāna tika publicēti turnīra jautājumi. Tāpat risinājums tiek izmantots dažādu attēlu, video un citu failu attēlošanai gan formālos pasākumos, kā izlaidumā, svētku koncertos, gan mazāk formālu pasākumu laikā, piemēram, sadraudzības vakaros.


Strādājam, lai izprastu jūsu vajadzības un papildinātu tās ar mūsu zināšanām un pieredzi, radot personalizētus un efektīvus risinājumus.

Ja piedāvājumā neatrodi sev vajadzīgo risinājumu vai produktus, piesakieties individuālai konsultācijai.