Audiovizuālie risinājumi Ludzas pilsētas ģimnāzijā

Ludzas pilsētas ģimnāzija, sākot sadarbību ar Certes.lv, vēlējās ieviest risinājumus, kas veido ergonomisku mācību vidi, atvieglo darbu mācību stundu laikā, komunikāciju ar auditoriju un sniedz jaunas iespējas informācijas nodošanai gan klasēs, gan citās skolas telpās.

Lai uzlabotu mācību procesa efektivitāti 10 kabinetos tika uzstādīti 75 collu interaktīvie ekrāni ar 4 metru tāfeļu sliežu sistēmu. Interaktīvie ekrāni palielina iesaistīšanās un aizrautības līmeni, piesaista uzmanību un veicina vēlmi darboties. Izmantojot interkatīvos ekrānus skolotāja vai skolēni to var izmantot kā tāfeli, rakstot vai zīmējot uz tās, kā arī attēlot citu informāciju: bildes, filmas, video vai citus failus. Tāfeļu sliežu sistēma sniedz plašas telpas izmantošanas iespējas. Pārbīdot tāfeles virsmas, to funkcijas var variēt. Tāfeli var izmantot reizē ar ekrānu, nostādot tās ekrāna malās, vai vienu pašu, pārvietojot to ekrānam priekšā. 

Četrās mācību klasēs tika uzstādīti 65 collu Legamaster e-screen, kas attēlo prezentāciju un ļauj tās pilnībā kontrolēt, pateicoties skārienjūtīgā ekrāna funkcijai. Blakus ekrāniem tika uzstādīti baltās tāfeles sānu paneļi, kas ir lielisks risinājums tradicionālajai prezentācijai brīžos, kad nepieciešams ātri pierakstīt idejas, izcelt teikto vai kaut ko attēlot. Citos kabinetos tika uzstādīti ultra tuvie projektori komplektā ar Legamaster tāfelēm. Ultra tuvie projektori ir pareizākais risinājums skolās, jo tie ir piestiprināti augšau tuvu tāfelei, tādā veidā tiek izskauts risks, ka projekcijas stari apžilbinās skolotāju vai skolēnus. Legamaster HYBRID tāfeles ir lieliska izvēle vajadzības gadījumā to izmantotu kā projekcijas virsmu vai gan rakstīšanai ar baltās tāfeles marķieriem.

Katrā klasē tika uzstādīta arī balss pastiprinoša iekārta Certes PentaClass Runa, saudzējot skolotāju balss saites, kā arī nodrošināt vienmērīgu un skaidru dzirdamību neatkarīgi no atrašanās vietas telpā. Katrai skolotāju darba vietai ir pieejama arī dokumentu kamera, kas parāda zem kameras novietoto attēlu vai priekšmetu uz datora monitora vai kā projekcijas attēlu.

Lai vieglāk un ātrāk varētu pārvaldīt klasēs esošās iekārtas, visās telpās tika ieviesta vadības sistēma. Tā sniedz kontroli pār iekārtām un to funkcijām, izmantojot tikai vienu ierīci.

Skolas aktu zālē tika uzstādīts lieljaudas projektors, kas, atrodoties tālu no projekcijas ekrāna, attēlo kvalitatīvu projekciju. Pilnīgam projekcijas risinājumam tika uzstādīts motorizēts, 4 metrus garš, projekcijas ekrāns. Zālē ir iekārtots audio komplekts, lai skolas saime var baudīt kvalitatīvus pasākumus un prezentācijas.

Metodiskajā kabinetā tika īstenots projekcijas risinājums, iekārtojot FullHD projektoru un 3 metrus platu, motorizētu projekcijas ekrānu, lai skolotāji un skolas personāls varētu organizēt sapulces un prezentācijas.

Skolas vestibilā atrodas 65 collu profesionālais displeju, lai attēlotu stundu sarakstu vai informētu skolēnus un skolas personālu par aktuālāko informāciju. Visā skolā tika ieviesta datora tīkla izbūve.

Risinājumi, ko ieviesām:

  • Interaktīvie risinājumi;
  • Projekcijas risinājumi;
  • Iekārtu pārvaldība;
  • Telpas apskaņošanas risinājumi;
  • Tradicionālās prezentācijas risinājumi;
  • IT risinājumi;
  • Digitālās izkārtnes risinājumi.

Strādājam, lai izprastu jūsu vajadzības un papildinātu tās ar mūsu zināšanām un pieredzi, radot personalizētus un efektīvus risinājumus.

Ja piedāvājumā neatrodi sev vajadzīgo risinājumu vai produktus, piesakieties individuālai konsultācijai.