Audiovizuālie risinājumi Rundāles Multifunkcionālajā centrā

Rundāles novada Multifunkcionālajam centram ir paplašināta administratīva, veselības pakalpojumu un kultūras nozīme. Jaunajā ēkā ir iekārtota Pilsrundāles bibliotēka, sarīkojumu zāle, klientu apkalpošanas centrs un pašvaldības administrācijas telpas. Viens no projekta mērķiem bija aprīkot nodarbību zāli, sapulču telpu, vestibilu un aktu zāli ar mūsdienīgiem audiovizuālajiem risinājumiem. Lai gan projekta izpildes laikā bija jāpārvar dažādi izaicinājumi, mūsu ilgstošā abpusējā sadarbība ļāva nodrošināt veiksmīgu lēmumu pieņemšanu un sadarbību.

Centra nodarbību zālē tika uzstādīti WORK instalācijas skaļruņi un audiosignāla mikserpults, kas ļauj nodarbību vai pasākumu laikā atskaņot mūziku vai citus ierakstus un pārvaldīt tos. Papildus tam zālē ir izveidots projekcijas risinājums, izmantojot Vivitek projektoru un motorizētu projekcijas ekrānu, kas abi ir piestiprināti pie telpas griestiem. Šo risinājumu var izmantot reizēs, kad tas nepieciešams — nolaižot ekrānu un pieslēdzot projektoru, vai paslēpt, kad telpā vajadzīgs vairāk vietas vai nekāds saturs netiek demonstrēts.

Apspriežu zāle, kurā notiek pašvaldības administrācijas sapulces un tikšanās, ir aprīkota ar skaļruņiem, projekcijas risinājumu un iekārtu vadības sistēmu. Telpas apskaņošanu nodrošina WORK Neo 8 instalācijas skaļruņi. Arī šajā telpā ir uzstādīts Vivitek projektors un 3 m plats Grandview projekcijas ekrāns, bet ātru un ērtu ierīču bezvadu savienojamību ar projektoru nodrošina Barco prezentāciju sistēma, kas garantē iekārtu darbu bez vadu mudžekļiem. Telpā ir uzstādīta arī vadības paneļa galda kārba, kas lietotājiem ļauj pārvadīt visas telpā esošās iekārtas vienuviet.

Lai informētu novada iedzīvotājus un citus apmeklētājus par aktualitātēm un jaunumiem, multifunkcionālā centra vestibilā ir uzstādīti 2 profesionālie displeji — viens vestibilā, bet otrs skatlogā. Izmantojot Digital Signage programmatūru, var iestatīt un kontrolēt ekrānos demonstrēto informāciju un to, kā tā tiek pasniegta. Skatlogā esošais ekrāns ir uzstādīts, izmantojot ar griestu stiprinājumu.

Centra aktu zālē, kur ikdienā tiek organizēti nelieli pasākumi, ir uzstādīts kvalitatīvs aprīkojums — platjoslu un subbasu akustiskā sistēma, WORK audio pastiprinātājs un akustisko sistēmu statīvu komplekts. Šāds audio risinājums telpā nodrošina skaidru un kvalitatīvu skaņu neatkarīgi no pasākuma lieluma. Kā vizualizācijas rīks pasākumiem telpas skatuves aizmugurē ir uzstādīts arī 5 m plats projekcijas ekrāns ar rāmi, uz kura informācija tiek demonstrēta, izmantojot Vivitek lieljaudas lāzera projektoru. 10 000 lūmenu projektora komplektācijā ietilpst 2 lēcas, kuras var nomainīt, bet projekcijas ekrāns ar rāmi nodrošina to, ka ekrāns ir nostiepts un attēls — vienmērīgs un skaidrs.


Strādājam, lai izprastu jūsu vajadzības un papildinātu tās ar mūsu zināšanām un pieredzi, radot personalizētus un efektīvus risinājumus.

Ja piedāvājumā neatrodi sev vajadzīgo risinājumu vai produktus, piesakieties individuālai konsultācijai.