Audiovizuālie risinājumi VEF kvartāla kamerzālē

VEF kvartāla kamerzāle ir mūsdienīga, daudzfunkcionāla, atvērta vide koncertiem, jaunrades pasākumiem, izrādēm, izstādēm, kino vakariem, konferencēm, prezentācijām, skatēm un saviesīgiem pasākumiem. Lai organizētu kvalitatīvus pasākumus, telpā ir jānodrošina profesionālas un telpas specifikai atbilstošas tehnoloģijas, to saslēgšana un attiecīga signālu pārraide.

Kamerzālē tika instalēts lieljaudas projektors ar platleņķa tālummaiņas lēcu, lai pasākumu laikā varētu organizēt prezentācijas, kino vakarus, konferences vai cita veida aktivitātes. Visā konferences zālē tika realizēta vadu ievilkšana un pārvilkšana. Tāpat tika uzstādīts signālu dalītājs kvalitatīvas skaņas un informācijas nodrošināšanai. Signālu dalītājs veic ierakstu vienā kanalā, piemēram, grupas spēlēto mūziku, vēlāk sadalot to divos vai vairāk kanālos. Šāds risinājums sniedz iespēju kontrolēt skaņu, uzlabot to un baudīt kvalitatītu pasākuma apskaņošanu. Zalē tika uzveidotas trīs pieslēguma vietas – 2 skatuves priekšpusē (HDMI un VGA) un viena zāles aizmugurē (HDMI un VGA).

Risinājumi, ko ieviesām:

  • Projekcijas risinājumi;
  • Signālu pārraides risinājumi;
  • IT risinājumi.

Strādājam, lai izprastu jūsu vajadzības un papildinātu tās ar mūsu zināšanām un pieredzi, radot personalizētus un efektīvus risinājumus.

Ja piedāvājumā neatrodi sev vajadzīgo risinājumu vai produktus, piesakieties individuālai konsultācijai.