Digitālais risinājums SIA “ZZ Dats”

SIA “ZZ Dats” – uzņēmums, kas izstrādā oriģinālprogrammatūras, tās ievieš un uztur, īpaši veltot uzmanību pašvaldību biznesa procesu elektronizācijai. “ZZ Dats” uzņēmumā darbojas IT speciālisti, katrs ar savām idejām un spējām, bet ar vienotu kopīgo mērķi – augt un attīstīties uzņēmuma vidē un tā interesēs. Lai mērķi tiktu realizēti, saplānoti un definēti – tiem ir jābūt skaidri izrunātiem un saprastiem. Ar mūsu risinājumiem un līdzdalību, uzņēmumā tika aprīkota konferenču telpa. 

Ņemot vērā telpas specifiku, izmērus un dizainu, mēs ieviesām atbilstošu un precīzi izstrādātu risinājumu. Viens no dizaina kritērijiem bija skapītis, kas paredzēts zem uzstādītā ekrāna, līdz ar to uzstādīt interaktīvo ekrānu nebūtu praktiski. Šādas situācijas risinājums – profesionālais displejs. Atbilstoši klienta vēlmēm un vajadzībām, pārrunu telpā tika uzstādīts lielformāta (75 collu) profesionālais displejs. Tādā veidā sapulču telpā esošie darbinieki, partneri un ciemiņi var piedzīvot jaunu tehnoloģiju pieredzi. Ar profesionāli displeju sapulces kļūst efektīvākas, prezentētājs var stāstāmo attēlot, parādīt noderīgu informāciju, kas sniedz skaidrāku situācijas aprakstu un attīsta diskusiju starp dalībniekiem. 

Lai izvairītos no vadu mudžekļiem un nekārtības, caur sienu un tālāk pa grīdu savienoti ar galdā iebūvēto kabeļu kārbu, tika izvilkti kabeļi. Uz grīdas kabeļi tika izvilkti izmantojot profesionālos grīdas penāļus. Rezultātā, vadi netraucē, nav redzami un nebojā telpas dizainu.

Risinājumi, kas tika ieviesti:

  • Digitālās izkārtnes risinājumi;
  • Instalācijas risinājumi;

Strādājam, lai izprastu jūsu vajadzības un papildinātu tās ar mūsu zināšanām un pieredzi, radot personalizētus un efektīvus risinājumus.

Ja piedāvājumā neatrodi sev vajadzīgo risinājumu vai produktus, piesakieties individuālai konsultācijai.