Mēbeles un audiovizuālie risinājumi “ART Hotel Roma” viesnīcā

Viesnīca “ART Hotel Roma” ir vēl viena senatnīga viesnīca Liepājā, kas piedāvā 28 individuāla dizaina numurus, restorānu, mākslas darbu galeriju, konferenču zāli un citas telpas. Viesnīcas pārstāvji uzticēja mums iekārtot “ART Hotel Roma” konferenču/izstāžu zāli, kurā tika nodrošināti projekcijas un apskaņošanas risinājumi, kā arī tika piegādāti ergonomiskie krēsli.

Lai pasākumu laikā varētu attēlot prezentācijas, bildes, video vai citus failus, telpā ir uzstādīts Vivitek projektors un projekcijas ekrāns. Projektors ir pārvietojams un prezentāciju laikā atrodas uz galda, kas novietots telpas priekšā. Projekcijas ekrāns, kas uzstādīts telpā pie sienas, ir nolaižams. Laikā, kad pasākumi nenotiek, telpa darbojas kā izstāžu zāle. Iekārtotais projekcijas risinājums ir ideāls šādām situācijām, jo ekrānu ir viegli “paslēpt”, to aizrullējot, bet projektoru pārvietot uz citu vietu. 

Lai konferences noritētu kvalitatīvi, tika ieviests arī Equipson apskaņošanas risinājums. Zālē ir uzstādīta audio aparatūra, kas nodrošina skaidru skaņu visā telpā. Presentētājs vai pasākuma vadītājs izmanto mikrofonu, lai klātesošie maksimāli dzird un iesaistās diskusijās. Audio sistēma nodrošina arī kvalitatīvu skaņu zālē, ko atskaņo prezentācijas laikā no datora.

Viesnīca nodrošina konferenču telpu dažādiem pasākumiem, tāpēc ir svarīgi, lai tajā esošās mēbeles var iekārtot pēc vajadzības – dažādos konceptos. Šādām situācijas, lielisks risinājums ir iegādātie A2S Pagholz krēsli, kas ir viegli, izturīgi un kvalitatīvi. Krēslus var ātri pārvietot, liekos atlikt, neaizņemot daudz vietas tur, kur tie novietoti.


Strādājam, lai izprastu jūsu vajadzības un papildinātu tās ar mūsu zināšanām un pieredzi, radot personalizētus un efektīvus risinājumus.

Ja piedāvājumā neatrodi sev vajadzīgo risinājumu vai produktus, piesakieties individuālai konsultācijai.