Interaktīva mācību vide Ikšķiles vidusskolā

Mācību vides modernizācija ir viens no biežāk sastopamajiem projektiem izglītības nozarē. Arī Ikšķiles vidusskola ir viena no mācību iestādēm, kur esam ieviesuši dažādus audiovizuālos un prezentāciju risinājumus. Galvenokārt iekārtas tika izvietotas skolas jaunizveidotajā korpusā, kas tika atklāts 2018. gada rudenī. Jaunajā skolas korpusā atrodas sākumsskola, bet vecajā korpusā – pamatskola un vidusskola.

Vairākās klasēs tika uzstādīti Newline interaktīvie ekrāni, kas ir ideāls palīgrīks mācību stundās, lai ne tikai piesaistītu skolēnu uzmanību, bet arī vieglāk, ērtāk un efektīvāk apgūtu jauno mācību vielu. Skolotājs interaktīvo ekrānu var izmantot gan kā tāfeli, veicot uz tās pierakstus, gan kā displeju, kur attēlot filmas, bildes vai citus failus. Vecākās klasēs ekrāns tiek izmantots arī prezentāciju laikā, kur tiek attēloti prezentācijas slaidi.

Visās klasēs, kur ir Newline interaktīvie ekrāni, tika uzstādītas arī zaļās magnētiskās krīta tāfeles, kuri izmēri ir 100×200 cm. Tāfeles tiek izmantotas gan pierakstu veikšanai mācību procesa laikā, gan kā virsma pie kuras magnētiski tiek piestiprināti skolēnu darbi (papīra formātā) un cita veida informācija.

Darba efektivitāte ir svarīga ne tikai skolēniem, bet arī pedagogiem. Lai uzlabotu arī skolotāju darba procesu un sapulču kvalitāti, metodiskajā kabinetā tika uzstādīts viens 86 collu izmēra Newline ekrāns. Tā kā skolā strādā vairāk kā 80 pedagogu, sapulču laikā ir svarīgi nodrošināt skaidru skaņas apriti. Tāpēc metodiskajā kabinetā tikai ieviesta PentaClass AB skaņas sistēma, kas nodrošina kvalitatīvu skaņas apriti visā telpā, lai kur klausītājs arī sēdētu.

Vēl viens Newline ekrāns darbojas kā informatīvais displejs skolas gaitenī, kur tiek attēloti skolas pasākumu grafiki, svētku apsveikumi un cita informācija. Lai publicētā informācija netiktu pārslēgta, ekrānam ir uzstādīta bloķēšanas funkcijas, kas nodrošina, ka ne bērni, ne citi skolas apmeklētāji nevar displejā kaut ko sapaidīt vai pārslēgt.

Ikšķiles vidusskolas projekts ir piemērs tam, cik daudzvedīgi ir Newline interaktīvie ekrāni, cik daudz dažādās situācijās tie var tikt izmantots!


Strādājam, lai izprastu jūsu vajadzības un papildinātu tās ar mūsu zināšanām un pieredzi, radot personalizētus un efektīvus risinājumus.

Ja piedāvājumā neatrodi sev vajadzīgo risinājumu vai produktus, piesakieties individuālai konsultācijai.