Audio vizuālās tehnoloģijas muzeja vidē spēj radīt atmiņā paliekošu ekspozīciju apmeklējumu.

Iepazīstināsim ar paveikto vienā no skaistākajām pilīm Latvijā – Jaunmoku pilī. Esam gandarīti, ka savā attīstībā pils pārstāvji ir izvēlējušies sadarbību ar mums,  un, ka tā ilgst jau vairājus gadus. Kā viens no pakalpojumiem, ko pils piedāvā, ir telpu īre dažādu pasākumu norisei, tādēļ telpai ir jābūt tehniski pilnībā ndorošinātai.  Vienā pils zālē uzstādījām iekārtas, telpu pārvēršot par tehniski piemērotu klientu vajadzībām. Iekārtu integrēšanai paredzētos plānošanas darbus veicām ar īpašu rūpību, ņemot vērā pils vēsturisko statusu un uzstādīšanas principus, kas jāievēro ilglaicīgām un kvalitatīvam rezultātam.

Arvien vairāk muzeju izprot audio tehnoloģiju potenciālu, kas spēj bagātināt ekspozīcijas un nogādāt informāciju apmeklētājiem uzskatāmākā veidā. Ar tehnoloģiju radītajām iespējām Jaunmoku pils muzejs ir pazīstams jau ilgu laiku. Pirms pāris gadiem šajā muzejā realizējām projektu,  kura ietvaros uzstādījām Vivitek un Reflecta iekārtas, kas vēl aizvien projicē teicamu attēlu, ko ikdienā novērtē simtiem muzeju apmeklētāju.

Risinājumi, ko ieviesām:

  • Vizuālās projekcijas integrēšana vēsturiskā vidē;
  • Vizuālā projekcijas kā muzeja ekspozīcijas papildinājums.

Esam novērojuši pils lielo izaugsmi, kas rezultējusies arī tās lielajā popularitātē un augstā pieprasījuma ziņā. Attēlos redzamo telpu aprīkošanu veicām jau pirms pāris gadiem, kad Jaunmoku pils bija savā izaugsmes ceļā, protams, kā jau visi, esam nemitīgā izaugsmē un ceļā uz pilnveidošanos. Šāda vēlme pilnveidoties un attīstīties bieži vien ir panākumu atslēga, šajā pilnveides ceļā mēs, Certes, mēģināsim palīdzēt ar visiem saviem spēkiem, par to, kā tas ir īstenojies, pastāstīsim pēc nākamās vizītes šajā vietā, kad veiksim nākamo projektu sadaļas ierakstu par paveikto šajā skaistajā vietā.


Strādājam, lai izprastu jūsu vajadzības un papildinātu tās ar mūsu zināšanām un pieredzi, radot personalizētus un efektīvus risinājumus.

Ja piedāvājumā neatrodi sev vajadzīgo risinājumu vai produktus, piesakieties individuālai konsultācijai.