Konferenču telpas aprīkošana SIA “Inchcape Motors Latvia”

Sapulces, videokonferences un citas pārrunas ir neatņemama biznesa ikdienas sastāvdaļa. Uz attīstītu tendētam uzņēmumam ir jānodrošina tam visi nepieciešamie resursi. SIA “Inchcape Motors Latvia” ir pozitīvs piemērs tam, kā iekārtot konferenču telpu un nodrošināt labāko saviem darbiniekiem, lai organizētās tikšanās ar kolēģiem, partneriem vai klientiem noritētu raiti un efektīvi. “Inchcape Motors Latvia” pamatdarbība ir automobiļu un citu vieglo transportlīdzekļu pārdošana, saviem klientiem piedāvājot tādas auto markas kā ALPINA, BMW, MINI, JAGUAR, LAND ROVER, MAZDA un FORD. Uzņēmuma darbiniekiem ir regulāras sapulces, kā arī videokonferences, kuru laikā uzņēmuma pārstāvji sazinās ar partneriem.

Konferenču telpā ir uzstādīts Newline interaktīvais ekrāns, kas ir mūsdienīgs risinājums prezentāciju attēlošanai. Ekrānu var ātri savienot ar datoru, izmantojot HDMI kabeli vai displejā esošo Display Note programmu, lai izveidotu bezvadu savienojumu. Interaktīvais displejs uzstādīts uz pārvietojama grīdas stiprinājuma. Ekrānu var izmantot kā prezentācijas rīku slaidu attēlošanai, bilžu un video demonstrēšanai, interneta pārlūka lietošanai un citas informācijas publiskošanai. Telpas aizmugurē pie sienas ir uzstādīts dublējošais ekrāns. LED televizors dublē attēloto uz interaktīvā ekrāna, ļaujot runātājam, skatoties uz auditoriju, redzēt, kas tiek attēlots uz ekrāna, kurš prezentācijas slaids utt.

Interaktīvais ekrāns, kas uzstādīts telpā, kalpo arī kā ekrāns videokonferences risinājumam. Pilnvērtīgai risinājuma izmantošanai, telpā ir uzstādīta kamera, kas atrodas virs ekrāna. Veiksmīgu sarunu vadīšanai uz galda ir novietoti mikrofoni, kas nodrošina, ka visu telpā esošo biedru teiktais tiks uztverts, un otrpus ekrānam esošais cilvēks to sadzirdēs. Esošā videokonferences sistēma un uzstādītās iekārtas nodrošina pilnvērtīgu apskaņošanu, radot kvalitatīvu un skaidru skaņu, lai arī kur cilvēks telpā atrastos. Estētiski pievilcīgākam un ērtākam risinājumam, telpā esošais galds aprīkots ar Bachmann pieslēguma kārbām.


Strādājam, lai izprastu jūsu vajadzības un papildinātu tās ar mūsu zināšanām un pieredzi, radot personalizētus un efektīvus risinājumus.

Ja piedāvājumā neatrodi sev vajadzīgo risinājumu vai produktus, piesakieties individuālai konsultācijai.