Pilna mācību klašu aprīkošana Latvijas Starptautiskajā skolā

Viens no Latvijas Starptautiskās skolas darbības principiem – laimīgs skolēns ir veiksmīgs skolēns. Tāpēc mācību klašu nodrošinājums ar interaktīvajām un baltajām tāfelēm ir bijis pamata nosacījums, veidojot mācību procesu šajā skolā. Minētās iekārtas tiek izmantotas ne tikai mācību stundās, bet arī ārpus skolas aktivitāšu bagātināšanai, spēlējot dažādas spēles, veicot uzdevumus u.tml. Mūsu projekta mērķis bija aprīkot mācību klases ar IKT (informācijas un komunikācijas tehnoloģijas) pamata aprīkojumu, lai pedagogi varētu koncentrēties uz savu ikdienas pienākumu veikšanu un bērni apgūt mācību vielu modernizētā vidē.

Katrā skolas klasē tika uzstādītas interaktīvā tāfele, kas ļauj skolotājiem pasniegt mācību vielu interesantāk, precīzāk un mūsdienīgāk. Interaktīvās tāfeles ir rīks, lai piesaistītu skolēnu uzmanību, veicina komunikāciju un vēlmi vairāk iesaistīties mācību procesā. Papildus jaunajām interaktīvajām tāfelēm, 10 mācību klasēs tika veikta esošo projektoru maiņa uz ultra tuvās sērijas projektoriem. Jaunie projektori ir lietotājiem draudzīgi, jo projektori ir piestiprināti augšā, tuvu tāfelei, kas pasargā prezentētāju no projekcijas staru nokļūšanas acīs.

Skolas vadība periodiski aicina mūs, Certes.lv, apsekot uzstādīto un piegādāto iekārtu stāvokli. Tādējādi spējam novērst lietošanas gaitā radušos tehniskos defektus, nepieļaut to atkārtotu rašanos, sakārtot iekārtas tādā stāvoklī, lai tās kalpotu tāpat kā pirmajā ieslēgšanas dienā. Skolas vadība tiek informēta par iekārtu stāvokli, kas ļauj plānot nākotnes ieceres. Šāda prakse nodrošina, ka iekārtas vienmēr ir pieejamas to lietotājiem, un arī mēs esam gandarīti, ka varam nodrošināt piegādāto tehnoloģiju vislabāko sniegumu.

Risinājumi, ko ieviesām:

  • Tuvās projekcijas risinājumi;
  • Interaktīvie risinājumi – interaktīvās tāfeles.

Strādājam, lai izprastu jūsu vajadzības un papildinātu tās ar mūsu zināšanām un pieredzi, radot personalizētus un efektīvus risinājumus.

Ja piedāvājumā neatrodi sev vajadzīgo risinājumu vai produktus, piesakieties individuālai konsultācijai.