Multimediju iekārtas mācību centrā London Gates

Multimediju iekārtu uzstādīšana – pareiza izvēle, lai akcentētu pedagogu darbu un spētu pilnvērtīgi nodot mācību saturu.

Rīgas klusajā centrā atrodas neformālās izglītības centrs Londona Gates, kas ļauj bērniem, nepametot Latviju, apgūt angļu valodu tik pat augstā kvalitātē kā Londonā. Mēs lepojamies ar klienta spēju nodrošināt bērniem kvalitatīvu un interesantu valodas apguvi, izmantojot bērniem raksturīgo zinātkāri, vēlmi eksperimentēt un radošumu.

Drāmas telpā, kurā bērni spēlē teātri, notiek neformālas mācības, ir uzstādīts FullHD ultra tuvās projekcijas projektors Vivitek DH758UST. Šis projektors nodrošina ļoti liela attēla (no 88colām līdz pat 110collām) projekciju, savukārt nelielais attālums no sienas ļauj bērniem būt brīviem kustībā, redzēt saturu uz sienas un neiekļūt projektora gaismas staros.

Mācību telpās ir uzstādīti platekrāna 3D projekcijas projektori, kuri pateicoties Vivitek krāsu tehnoloģijām rāda kristāltīru attēlu, ar dziļi melnu un košām varavīksnes krāsām. Vivitek Dynamic Eco Mode enerģijas pārvaldības sistēma ietaupa enerģijas patēriņu un paaugstina lampas mūžu līdz 10000 stundām.

Risinājumi, ko ieviesām:

  • Veselībai saudzīga un telpas specifikai atbilstoša ultra tuvā projekcija;
  • Balss pastiprinošā iekārta Certes PentaClass Runa.

Strādājam, lai izprastu jūsu vajadzības un papildinātu tās ar mūsu zināšanām un pieredzi, radot personalizētus un efektīvus risinājumus.

Ja piedāvājumā neatrodi sev vajadzīgo risinājumu vai produktus, piesakieties individuālai konsultācijai.