Mācību vides modernizācija Ādažu sākumskolā

Viens no 2019. gada grandiozākajiem projektiem izglītības nozarē ir Ādažu sākumskola. Arī mēs, Certes.lv, esam daļa no tiem, kas rūpējās par skolas labiekārtošanu, lai audzēkņi un pedagogi var ērti, ergonomiski un mūsdienīgi pavadīt ikdienas mācību gaitas.

27 klasēs tika uzstādīti Newline interaktīvie ekrāni, kas atrodas klases priekšā, pie sienas. Taču vienā klasē šāds ekrāns ir instalēts uz pārvietojama grīdas statīva, kam piemīt augstuma maiņas funkcija.

Klasēs, kur interaktīvie ekrāni nav nepieciešami, ir ieviests projekcijas risinājums. Šādās telpās ir uzstādīts nolaižams projekcijas ekrāns, bet virs tā – ultra tuvās distances projektors. Risinājums nodrošina ērtu un bērniem drošu attēla, video vai prezentācijas projicēšanu, atbilstoši MK noteikumiem par higiēnas prasībām izglītības iestādēs. Tas nozīmē, ka, pateicoties īpaši tuvās distances projektoriem, to gaisma netiek ne skolēnu, ne skolotāja acīs.

Blakus interaktīvajiem un projekcijas ekrāniem, kas uzstādīti klasēs pie sienas, ir arī Legamaster magnētiskās baltās tāfeles. Tās ir ideāli piemērotas dažādu informatīvu papīru piestiprināšanai ar magnētiem un pierakstu veikšanai. Pilnīgam tradicionālās prezentācijas risinājumam, tika iegādāti arī Legamaster aksesuāru komplekti, kuros ietilpst krāsaini marķieri, dzēšanas piederumi un līdzekļi, magnēti. Skolotājs var skaidrot jauno vielu skolēniem vai veikt papildus pierakstus, piemēram, paralēli rādot kādu animāciju uz interaktīvā vai projekcijas ekrāna.

Skolas gaitenī, lai attēlotu svarīgāko informāciju, stundu sarakstu vai citus paziņojumus, ir uzstādīts SONY profesionālais displejs, kas ir viegli pārvietojams, pateicoties rūpnieciski ražotajam grīdas statīvam.


Strādājam, lai izprastu jūsu vajadzības un papildinātu tās ar mūsu zināšanām un pieredzi, radot personalizētus un efektīvus risinājumus.

Ja piedāvājumā neatrodi sev vajadzīgo risinājumu vai produktus, piesakieties individuālai konsultācijai.