Lieljaudas projekcija Majoru vidusskolas aktu zālē

Aktu zāle – viena no svarīgākajām telpām skolās -audiovizuālais aprīkojums ir būtisks tehniskās kvalitātes nodrošinājums.

Aktu zāles specifikai atbilstošs projekcijas risinājums – tāds bija šī projekta galvenais mērķis. Šajā projektā izstrādājām un uzstādījām lieljaudas projekciju, kas ir piemērota skolas aktu zālei un atbilst telpas vizuālajam noformējumam. Ar Majoru vidusskolu esam sadarbojušies jau agrāk, aprīkojot mācību telpas ar izglītības interaktīvajām tehnoloģijām. Tādēļ loģisks ir mūsu sadarbības turpinājums – aktu zāles aprīkošana ar atbilstošu un kvalitatīvu lieljaudas projekciju. Izvēlētais Vivitek lieljaudas projektors un 4m lielais ekrāns projicēto ļauj saredzēt arī zāles pēdējās rindās. Uzstādot iekārtas, mūsu tehnisko speciālistu profesionalitāte nodrošināja minimālu iejaukšanos aktu zāles vizuālajā izskatā, tādējādi īstenojām sākotnēji izvirzīto prasību – saglabāt telpas vēsturisko auru un graciozitāti.

Risinājumi, ko ieviesām:

  • 4 m liela projekcija ar lieljaudas Vivitek projektoru skolas aktu zālē;
  • Interaktīva mācību procesa norise ar Legamaster interaktīvajām tāfelēm un Vivitek tuvajiem projektoriem.

Tagad vidusskolas ceremoniālie un saviesīgie pasākumi norit ērtā, mūsdienīgā tehniskās kvalitātes nodrošinājumā!


Strādājam, lai izprastu jūsu vajadzības un papildinātu tās ar mūsu zināšanām un pieredzi, radot personalizētus un efektīvus risinājumus.

Ja piedāvājumā neatrodi sev vajadzīgo risinājumu vai produktus, piesakieties individuālai konsultācijai.