Prezentācijas iekārtu noma SIA “Agency B” pasākumā

Mūsu piedāvājumā ne tikai iekārtu tirdzniecība, bet arī dažādu tehnoloģiju noma! Viens no piemēriem – SIA “Agency B” organizētais “BMW Sweden” pasākums, kas notika šī gada 19. novembrī Hanzas Peronā. Pasākuma ietvaros tika prezentētas jaunās Audi, BMW un Mercedes automašīnas. Lai attēlotu un pasniegtu apmeklētājiem vairāk informācijas par jaunajiem auto modeļiem, pasākuma organizatori izvēlējās divu viedu prezentācijas risinājumus – interaktīvos ekrānus, kas attēlo prezentācijas un citus digitālos failus, kā arī tradicionālo flipchart tāfeli. 

Kopā tika uzstādīti astoņi Newline RS sērijas interaktīvie ekrāni, kas tika izmantoti kā informatīvie displeji – datu attēlošanai, prezentācijām, attēlu un video demonstrēšanai, citu multivides failu publicēšanai. Lai klients var pilnvērtīgi pievērsties citiem organizēšanas darbiem, no savas puses nodrošinājām arī ekrānu uzstādīšanu. Ekrāni tika uzstādīti uz pārvietojamiem, rūpnieciski izgatavotiem grīdas stiprinājumiem.

Lai izceltu stāstīto, veiktu pierakstus un papildinātu savu prezentāciju, kā palīgrīks tika izmantotas 4 flipchart tāfeles. Mēs nodrošinām gan flipchart tāfeles statīvus, kas var tikt arī izmantoti kā magnētiskā tāfeles virsmas, gan pašu flipchart papīru un citus tāfeļu piederumus – marķierus, magnētus, dzēšanas piederumus.


Strādājam, lai izprastu jūsu vajadzības un papildinātu tās ar mūsu zināšanām un pieredzi, radot personalizētus un efektīvus risinājumus.

Ja piedāvājumā neatrodi sev vajadzīgo risinājumu vai produktus, piesakieties individuālai konsultācijai.