Projekcijas risinājumi Valmieras integrētajā bibliotēkā

Lai sniegtu iespēju Valmieras pilsētas pašvaldības iedzīvotāju radošai attīstībai, pilsētas dome un Vidzemes Augstskola ir apvienojušas resursus un izveidojušas kopīgu, demokrātisku bibliotēku. Pati bibliotēka tika atklāta jau vairākus gadus atpakaļ (2007. gadā), taču iespējas un iestādes piedāvātie pasākumi tikai attīstīstās. Valmieras integrētā bibliotēka piedāvā ne tikai plašo grāmatu klāstu pieejamību, vietu, kur mācīties vai pavadīt pēcpusdienu, aizrautīgi lasot romānu vai zinātnisko rakstu, bet ar lekcijas, izstādes un citus pasākumus. 

Lai šādus pasākumus varētu organizēt, ir jānodrošina visa nepieciešamā tehnika un iekārtas. Mēs ieviesām projekcijas risinājumus divās bibliotēkas telpās. Abās telpās tikai uzstādīts projektors un nolaižamais projekcijas ekrāns, kas piestiprināts pie telpas griestiem. Starp grāmatu plauktiem un gleznām lasītavā ir zona ar galdiem un krēsliem.  Šeit, vajadzības gadījumā, var organizēt nelielus pasākumus un prezentācijas vai vienkārši projicēt nepieciešamo informāciju. Sagatavoties šādām situācijām ir pavisam viegli un ātri – nolaižot projekcijas ekrānu un ieslēdzot projektoru. Pēc tā kā projektors ir savienots ar datoru, pasākums var sākties. 

Otra telpa, kur tika ieviest projekcijas risinājums, ir nelielā konferenču zāle. Arī šajā telpā projekcijas ekrāns var tikt nolaists, kad tas ir nepieciešams. Abas telpas ir gaišas, jo tām ir stikla sienas, kas tika ņemts vērā, izvēloties piemērotāko projektoru ar augstas kvalitātes izšķirtspēju un spilgtumu, kas nodrošina kvalitatīvu projekcijas attēlu arī saulainā, gaišā dienā.


Strādājam, lai izprastu jūsu vajadzības un papildinātu tās ar mūsu zināšanām un pieredzi, radot personalizētus un efektīvus risinājumus.

Ja piedāvājumā neatrodi sev vajadzīgo risinājumu vai produktus, piesakieties individuālai konsultācijai.