Semināru telpas aprīkojums SIA “Frizieru serviss”

SIA “Frizieru serviss” darbojas Latvijas tirgū jau vairāk kā 17 gadus. Uzņēmuma kredo: “Sniegt pilnu servisu frizieriem un piedāvāt visu nepieciešamo viņu darbam”. 

SIA ”Frizieru serviss” klientiem ir svarīgi būt informētiem par visām aktualitātēm viņu pārstāvētajā nozarē, tāpēc uzņēmums piedāvā dažādus seminārus frizieriem par jaunākajiem pieejamajiem produktiem, kā arī aktuālajām tendencēm matu griezumos un krāsās.

Lai semināru laikā varētu demonstrēt prezentācijas, attēlus, video vai citus failus, telpā ir uzstādīts Newline interaktīvais ekrāns, kas ir palīgrīks informācijas pasniegšanai un auditorijas uzmanības piesaistīšanai.  Ekrāns ir pārvietojams, lai to ērti un ātri varētu pielāgot situācijai – telpā esošo mēbeļu izvietojumam, cilvēku skaitam u.c. Arī ikdienā, kad semināri vai citi pasākumi netiek organizēti, ekrāns ir lielisks veids, kā demonstrēt reklāmu vai cita veida informāciju klientiem un uzņēmuma viesiem.

Lai semināri noritētu kvalitatīvi, tika uzstādīti ražotāja WORK apskaņošanas risinājumi. Zālē ir uzstādīta audio aparatūra, kas nodrošina skaidru skaņu visā telpā, lai arī kurā vietā atrastos klausītājs. Uzstādītās audio iekārtas nodrošina skaidri uztveramu skaņu gan uzstājoties runātājam, gan atskaņojot ierakstu.


Strādājam, lai izprastu jūsu vajadzības un papildinātu tās ar mūsu zināšanām un pieredzi, radot personalizētus un efektīvus risinājumus.

Ja piedāvājumā neatrodi sev vajadzīgo risinājumu vai produktus, piesakieties individuālai konsultācijai.