Komunikācijas rīki Smiltenes novada domē

Būtisku procesu efektivitāti var panākt ar profesionāliem un pārdomātiem komunikāciju tehnoloģiju risinājumiem. 

Katrs mūsu klients ir īpašs, jo katram nepieciešams atšķirīgs funkcionālais risinājums. Smiltenes novada domes pārstāvji mūs patīkami pārsteidza, jo jau iepriekš bija rūpīgi apdomājuši nepieciešamā risinājuma funkcionalitāti un vēlamo rezultātu, tāpēc mūsu atbildība bija atrast tam piemērotāko tehnisko risinājumu.

Galvenais mērķis – nodrošināt lietotājiem ērtus, funkcionālus un nemanāmus tehniskos risinājumus. Viens no novada centrālajiem objektiem, kur tiek pieņemti novada attīstībai būtiski lēmumi, ir domes sēžu zāle. Reizēm, lai priekšlikumi tiktu atbalstīti, ir svarīgi tos pārliecinoši un aizraujoši prezentēt. Tāpēc kā centrālais prezentācijas objekts tika izvēlēts 84 collu liels interaktīvais Legamaster ekrāns uz elektriski maināma stenda, kas nodrošina nemainīgi kvalitatīvu pārskatāmību neatkarīgi no prezentētāja auguma. Rūpējoties par sēdes dalībnieku ergonomisku darba vidi, informācija tiek atainota arī uz dublējošajiem ekrāniem. Zālē tika ieviests arī nemanāms mūsu ASV sadarbības partnera Extron komutācijas un kontroles risinājums. Tas ļauj ērti un ātri demonstrēt informāciju no jebkura domes sēdes dalībnieka datora – nav nepieciešams ne pārslēgt kabeļus, ne izmantot zibatmiņu.

Smiltenes dome ir īpaši parūpējusies par to, lai novada iedzīvotājiem domes apmeklējums būtu patīkams un neradītu neērtības, meklējot nepieciešamā speciālista kabinetu. Domē ir ieviesta apmeklētāju rindas sistēma. Šīs informācijas attēlošanai mēs uzstādījām profesionālo LG digitālo norāžu ekrānu. Ieviestais risinājums uzskatāmi parāda, kurā virzienā atrodas meklētais kabinets.

Risinājumi, ko ieviesām:

  • Efektīva vizuālās informācijas atspoguļošana domes sēžu zālē;
  • Vienota vadības un komutācijas sistēma integrēto iekāŗtu un informācijas kanālu pārveidei sēžu zālē;
  • Apmeklētāju rindu sistēmas digitālo norāžu attēlošanas iekārta.

Strādājam, lai izprastu jūsu vajadzības un papildinātu tās ar mūsu zināšanām un pieredzi, radot personalizētus un efektīvus risinājumus.

Ja piedāvājumā neatrodi sev vajadzīgo risinājumu vai produktus, piesakieties individuālai konsultācijai.