Tehniskais atbalsts E-klases konferencē

Atstājot tehniskos jautājumus mūsu ziņā, pasākuma rīkotājs var koncentrēties tikai uz konferences programmu.

Audio vizuālā aprīkojuma noma un mūsu tehniskais atbalsts spēj nodrošināt raitu Latvijas mēroga konferences norisi.

Mūsu klients, E-klase, kas Latvijā pazīstams kā lielākais skolu un digitālā žurnāla, dienasgrāmatu portāls, rūpējoties par portāla lietotājiem, skolotājiem, ik gadu rīko vērienīgāko izglītības konferenci Latvijā. Konferenču tehnisko atbalstu ar audio vizuālajām tehnoloģijām jau vairāku gadu garumā nodrošina Certes.lv. Šāda mēroga pasākumā ļoti svarīgi ir kvalitatīvi un patiešām atbilstoši risinājumi, tāpēc tehniskos jautājumus klients ir uzticējis mums, izvēloties gan iekārtu nomu, gan mūsu tehnisko atbalstu visas konferences laikā. Katru gadu konference norisinās kāda reģiona jaunā, nozīmīgā celtnē. Kā piemērs, pēdējā no tām notika Liepājas Dzintara koncertzālē. Šis objekts bija izaicinājumiem pilns, jo jaunuzceltā ēka izceļas ar savu arhitektūru un specifisko fasādi – dzintara krāsas stiklu -, kas bija siena arī vienā no konferences zālēm. Tāpēc par piemērotāko vizuālās informācijas atspoguļošanas veidu šajā zālē neizvēlējamies tradicionālo projekciju.

Risinājums, ko izmantojām bija vairāki dublējošie Nīderlandes ražotāja Legamaster lielformāta interaktīvie ekrāni. Šādas iekārtas gaišajā zālē ļāva saskatīt informāciju visiem konferences dalībniekiem, bet lektors ar saturu varēja interaktīvi un atraktīvi mijiedarboties. Cita zāle bija iekārtota kā klasiska auditorija, kas piemērota vairāk nekā 150 cilvēku auditorijai, tāpēc tur izmantojām ierasto risinājumu – lieljaudas projekciju no Vivitek un 4 m platu ekrānu. Pasākumā nodrošinājām arī apskaņošanu, izmantojot virknē saslēgtas “Certes PentaClass” skandas ar bezvadu, mazu un oratoriem nemanāmu “Runa” mikrofonu, kas neierobežo atraktīvu uzstāšanos un ļauj būt aktīviem diviem oratoriem vienlaikus.

Šāda mēroga pasākumā, protams, nav pieļaujama programmas novirze tehnisku kļūmju dēļ, tāpēc mūsu pieredzējušie tehniskie speciālisti prasmīgi nodrošināja arī pasākuma atbalstu.

Risinājumi, ko ieviesām:

  • Koferences tehniskais atbalsts;
  • Vizuālā materiāla projekcijas risinājumu uzstādīšana sarežģīta apgaismojuma apstākļos;
  • Apskaņošanas nodrošinājums konferences laikā;
  • Lielformāta projekicjas nodrošinājums.

Strādājam, lai izprastu jūsu vajadzības un papildinātu tās ar mūsu zināšanām un pieredzi, radot personalizētus un efektīvus risinājumus.

Ja piedāvājumā neatrodi sev vajadzīgo risinājumu vai produktus, piesakieties individuālai konsultācijai.