Valmieras Pārgaujas Valsts ģimnāzijas mācību vides modernizācija

Viens no mūsu interesantākajiem un lielākajiem izglītības iestāžu aprīkošanas veikumiem bija Valmieras Pārgaujas Valsts ģimnāzijā. Projekts bija vērienīgs, jo tika modernizēta visa skola – katrā klasē uzstādītas tehnoloģijas.

Gandarījumu radīja pārdomātā projekta vadība no pasūtītāja puses, jo, sava budžeta ietvaros, katrai telpai tika piemeklēts tai nepieciešamais funkcionālais risinājums. Lielākajā daļā no klasēm tika uzstādīti jaunākie Newline RS sērijas interaktīvie ekrāni, izmantojot ražotāja Vogels stiprinājumus, kā arī vairākās vietās interaktīvie ekrāni tikai uzstādīti uz pārvietojamiem Legamaster stendiem ar augstummaiņas funkciju.

Mācību klasēs, kur interaktīvie risinājumi nav nepieciešama, tika uzstādīti Vivitek projektori. Īpaši interesants funkcionālais risinājums tika izvēlēts informātikas kabinetā – to pēc nepieciešamības var sadalīt divos pilnvērtīgos kabinetos, izmantojot bīdāmo sienu. Šajā kabinetā ir uzstādīti divi Newline RS sērijas interaktīvie ekrāni un papildus pieslēgti saturu dublējošie ekrāni no SONY. Tādejādi, neatkarīgi no skolēnu sēdvietas, saturs ir visiem labi saskatāms. Arī par apskaņošanas risinājumiem tika padomāts – tagad dzirdamība tiek nodrošināta ar WORK Neo sērijas skaļruņiem.

Arī tehnoloģiju kabinetā tika uzstādīts Newline interaktīvais ekrāns ar SONY dublējošo displeju. Šajā kabinetā SONY ekrānu var izmantot arī kā funkcionāli galveno, pie tā pieslēdzot Dobot Magician multifunkcionālo apmācību industriālo robotu vai izmantojot mobilās klases vajadzībām ar planšetēm.

Aktu zālē ir uzstādīts projekcijas risinājums, izmantojot divus Vivitek lieljaudas projektorus un priekšējās un aizmugurējās projekcijas ekrānus. Tādējādi uz skatuves var tikt izmantota projekcija fona radīšanai uzvedumos, teātra iestudējumos un koncertos. Savukārt prezentāciju laikā tiek izmantots priekšējais projekcijas ekrāns, kas nodrošina, ka attēls ir maksimāli tuvu un labi saskatāms zālē.

Gaiteņos ir uzstādīt SONY informatīvie ekrāni, kuros var atspoguļot aktuālo informāciju, kā arī jebkurā brīdī mainīt ekrānos attēloto saturu.


Strādājam, lai izprastu jūsu vajadzības un papildinātu tās ar mūsu zināšanām un pieredzi, radot personalizētus un efektīvus risinājumus.

Ja piedāvājumā neatrodi sev vajadzīgo risinājumu vai produktus, piesakieties individuālai konsultācijai.