Videokonferences risinājumi SIA “LDz Cargo”

SIA „LDZ CARGO” nodrošina kravu pārvadājumus vairāk nekā 3800 klientiem. “LDZ CARGO” kravu pārvadāšanai izmanto visus galvenos Austrumu-Rietumu un Ziemeļu-Dienvidu transporta koridorus. Tieši tāpēc veiksmīgai uzņēmuma darbībai, attīstībai, darbinieku sapulcēm un pārrunām ar sadarbības partneriem ir nepieciešama atbilstoša sapulču / konferenšu telpa. 

Lai organizētu veiksmīgas sapulces, kuru laikā uzņēmuma vadība un padotie varētu prezentēt idejas, jaunumus un citu svarīgu informāciju, tika ieviests projekcijas risinājums, uzstādot Vivitek projektoru un projekcijas ekrānu esošajā sapulču telpā. Telpa, kurā tikai uzstādīts risinājums, nav liela, līdz ar to, lai lieki netiktu aizņemta telpas platība, projekcijas ekrāns ir uzstādīts pie sienas. Tādā veidā ekrāns neaizņem vietu telpā, ir viegli lietojams un tajā attēlotais saturs  redzams no jebkuras vietas.

Videokonferences ir viens no mūsdienu biznesa vadības rīkiem. Atrodoties tālu prom viens no otra, partneri var veikt svarīgas un konstruktīvas sarunas, ietaupīt laiku, ko patērētu ceļā, un mūsdienīgi vadīt uzņēmumu. “LDz Cargo” telpās tika ierīkota videokonferenču sistēma, kas nodrošina labu telpas pārredzamību un skaidru skaņu gan “LDz Cargo” darbiniekiem, gan konferences dalībniekiem otrpus ekrānam. Telpā ir uzstādīta viena kamera, kas spēj uztvert kadrā visu telpā notiekošo, kā arī sekot runātājam, pateicoties iekārtas sekošanas funkcijai. Kameru iespējams vadīt ar pulti. Nelielajā konferenču telpā ir uzstādīti arī divi WORK Neo 5 skaļruni – katrs savā pusē no projekcijas ekrāna. Skaļruņus var izmantot gan videokonferenču laikā, gan citu sapulču laikā, lai atskaņotu ierakstus, video vai citus multivides failus.

Lai visas iekārtas būtu viegli un ātri pārvaldāmas, neizmantojot vairākas tālvadības pultis, datorus vai citas iekārtas, ir uzstādīts iekārtu vadības risinājums. Extron pārvaldes un kontroles panelis iebūvēts ražotāja EXTRON pārvietojamā galda kārbā. Visas telpā esošās tehnoloģijas tiek pārvaldītas vienuviet, turpat pie galda. Risinājums samazina patērēto laiku un nodrošina tādas funkcijas kā iekārtu ieslēgšanu un izslēgšanu, skaņas kontroli, ekrāna nolaišanu un citas funkcijas.


Strādājam, lai izprastu jūsu vajadzības un papildinātu tās ar mūsu zināšanām un pieredzi, radot personalizētus un efektīvus risinājumus.

Ja piedāvājumā neatrodi sev vajadzīgo risinājumu vai produktus, piesakieties individuālai konsultācijai.