Ikviena pasākuma mērķis ir piemērotas noskaņas radīšana. Tam lieti noderēs dažādi skatuves apgaismes risinājumi: koncentrēts un pilnīgs skatuves apgaismojums, fona apgaismojums, gaismas efektu variācijas u. c. risinājumi.

Apgaismes risinājumi nepieciešami gan lielās konferencēs, gan koncertos, gan citu veidu pasākumos. Šo risinājuma īstenošanai tiek izmantotas dažādas tehnoloģijas — statiskās gaismas, kustīgās gaismu galvas, gaismu kontrolieri — un tādi gaismas efekti kā dūmu mašīnas un spoguļbumbas.

Arī apgaismes risinājumu jomā mērķis ir ne tikai ieviest kaut ko jaunu, bet arī atjaunot, uzlabot vai nomainīt jau pastāvošajās iekārtās. Kopš 2018. gada septembra saskaņā ar Eiropas Savienības regulu ir noteikts halogēno gaismekļu aizliegums un to pakāpeniska izņemšana no tirgus. Piedāvājam nomainīt halogēnos gaismekļus pret jauniem, energoefektīviem gaismas avotiem.

Tehnoloģijas Apskatīt visas tehnoloģijas


Strādājam, lai izprastu jūsu vajadzības un papildinātu tās ar mūsu zināšanām un pieredzi, radot personalizētus un efektīvus risinājumus.

Ja piedāvājumā neatrodi sev vajadzīgo risinājumu vai produktus, piesakieties individuālai konsultācijai.