Koncerts, konference, apmācība vai liela piektdienas ballīte — lai pasākums būtu izdevies un tiktu patiesi izjusts, ir svarīga kvalitatīva un pareizi ierīkota apskaņošana. Pasākumos, kuros ir liels klausītāju skaits, piemēram, konferencēs, kultūras saietos, skolu sarīkojumos, augstskolu lekcijās, ir būtiski, lai ikviens klātesošais neatkarīgi no atrašanās vietas telpā informāciju sadzirdētu, savukārt runātājam ir svarīgi zināt, ka auditorija dzird un saprot visu teikto. Arī koncertos ikviens no mums vēlas pilnvērtīgi baudīt mūziku un mākslu. Lai veidotos produktīva komunikācija, ir svarīgi izvēlēties labāko tehniku, kā arī to pareizi uzstādīt.

Šo mērķu sasniegšanai noderēs apskaņošanas risinājumi, kuros tiek izmantotas tādas tehnoloģijas kā skaļruņi, mikrofoni, vadības pultis, skaņas pastiprinātāji. Ir pieejami arī portatīvie jeb pārnēsājamie skaļruņi u. c. tehnoloģijas, kas nodrošina vienmērīgu un kvalitatīvu skaņu.

Viens no piemēriem: „Certes.lv” ierīkoja apskaņošanas risinājumus Daugavpils Krievu vidusskolas-liceja telpās, kur tika uzstādīti skaļruņu ķekari, digitālie skaņas mikseri, mikrofoni, skaņas pastiprinātāji.

Tehnoloģijas Apskatīt visas tehnoloģijas


Strādājam, lai izprastu jūsu vajadzības un papildinātu tās ar mūsu zināšanām un pieredzi, radot personalizētus un efektīvus risinājumus.

Ja piedāvājumā neatrodi sev vajadzīgo risinājumu vai produktus, piesakieties individuālai konsultācijai.