Apskaņošanas un publiskās apziņošanas sistēmas ir nepieciešamas vietās, kur ar paziņojumiem nepieciešams uzrunāt lielas cilvēku grupas. Tā ir sistēma, kas, uzstādīta vienā ēkā, nodrošina mūzikas un (vai) informatīvu ziņojumu izplatīšanu visās telpās vienlaikus vai zonējot. Šāda apziņošana tiek izmantota lielveikalos, lai atskaņotu mūziku, informāciju, arī trauksmes ziņojumus. Skolās tiek ierīkotas stundu zvanu, paziņojumu, balss apziņošanas u. c. sistēmas. Sistēmu ir iespējams uzstādīt iekšējai apziņošanai vienas ēkas ietvaros dažādās telpās, kā arī citās ēkās un pat pilsētās. Apziņošanas sistēmas pārraida gan fona mūziku, gan runu, turklāt gan iepriekš ierakstītus reklāmas vai informācijas paziņojumus, gan tieši mikrofonā ierunātus paziņojumus.

Publiskās apziņošanas risinājumos tiek izmantotas tādas tehnoloģijas kā skaļruņi, pastiprinātāji, audiosignālu komutācija, signālu avoti, mikrofoni, iekārtu vadības tehnoloģijas u. c.

Viens no piemēriem: publiskās apziņošanas risinājumu esam ierīkojuši Rīgas 2. speciālajā internātpamatskolā, kur ēkā tika uzstādīta trīs līmeņu zvanu sistēma — standarta stundu un starpbrīžu zvani, 30 minūšu stundu zvani un zvani bērnudārzā, tādā veidā sadalot un zonējot zvanu periodus attiecīgajās telpās. Vairāk par apziņošanas risinājumu iespējām uzzināsiet, sazinoties ar mūsu speciālistiem.

Tehnoloģijas Apskatīt visas tehnoloģijas


Strādājam, lai izprastu jūsu vajadzības un papildinātu tās ar mūsu zināšanām un pieredzi, radot personalizētus un efektīvus risinājumus.

Ja piedāvājumā neatrodi sev vajadzīgo risinājumu vai produktus, piesakieties individuālai konsultācijai.