Mūsdienās digitālā reklāma ir viens no biežāk sastopamajiem reklāmas veidiem, kas publiskās vietās ir ik uz soļa: sabiedriskajā transportā, lidostās, veikalos, viesnīcās, stadionos, korporatīvajās ēkās un citur. Šīs reklāmas mērķis ir regulāri informēt un atgādināt par konkrēto zīmolu, produktu vai pakalpojumu, lai palielinātu darbības efektivitāti un investīciju atdevi. Digitālā reklāma samazina izmaksas un laiku, efektīvāk piesaista mērķauditoriju un uzlabo komunikāciju ar to, turklāt informācija ir ērti aktualizējama, tātad ziņa tiek nodota ātrāk un efektīvāk.

Digitālās reklāmas risinājumos izmanto tādas tehnoloģijas kā profesionālie displeji, ekrāni, projekciju un bezvadu sadarbības rīki, stiprinājumi. Satura vadība notiek caur datortīklu un internetu.

Viens no efektīvākajiem digitālās reklāmas risinājumiem ir „NovoDS” atskaņošanas rīks. Tas ir uz tīklu balstīts vizuālo displeju izveidošanai piemērots risinājums, kurā tiek iekļauts teksts, audio, video, fotoattēli un tīmekļa saturs, turklāt tas pilnīgi pielāgojams dažādām vidēm. Izmantojot „NovoDS” mākoņdatošanas funkciju, atbildīgās personas, izmantojot interneta savienojumu, no jebkuras vietas var viegli pārvaldīt atskaņošanas sarakstu, kontekstu, iestatīt ierīces, izveidot lietotāju kontus un veikt citas funkcijas.

Tehnoloģijas Apskatīt visas tehnoloģijas


Strādājam, lai izprastu jūsu vajadzības un papildinātu tās ar mūsu zināšanām un pieredzi, radot personalizētus un efektīvus risinājumus.

Ja piedāvājumā neatrodi sev vajadzīgo risinājumu vai produktus, piesakieties individuālai konsultācijai.