Audiovizuālie risinājumi visbiežāk ir kompleksi un sastāv no vairākām iekārtām, kuras ir jāpārvalda vienlaikus. Viegla iekārtu pārvaldība nodrošina lietotāja kontroli pār produktu.

Iekārtu pārvaldības rīki nodrošina iespēju saslēgt un no vienas ierīces regulēt vairākas iekārtas vienlaikus. Tas būtiski samazina laika u. c. resursu patēriņu un ļauj ierīces sagatavot un izmantot efektīvi. Svarīgākais faktors, izmantojot šo risinājumu, — viena persona spēj pārvaldīt visas iekārtas, neatrodoties tajā pašā telpā.

Šāda risinājuma izmantojuma piemērs ir mūsu klients „Park Inn by Radisson Hotel”: lielajā viesnīcas zālē tika ierīkoti apskaņošanas un vizuālās informācijas atspoguļošanas risinājumi. Taču telpu ir iespējams sadalīt līdz pat trijām mazākām telpām, un, izmantojot iekārtu pārvaldības ierīci, iekārtas kontrole nodrošina konfigurāciju trijās zālēs, kur visas iekārtas automātiski no lielās zāles tiek sadalītas pa zonām jeb mazākām zālēm. Tādām darbībām kā projektora ieslēgšana, projekcijas ekrāna nolaišana vai citu funkciju izpilde nav vajadzīga pults — viss iespējams attālināti no vienas ierīces.

Tehnoloģijas Apskatīt visas tehnoloģijas


Strādājam, lai izprastu jūsu vajadzības un papildinātu tās ar mūsu zināšanām un pieredzi, radot personalizētus un efektīvus risinājumus.

Ja piedāvājumā neatrodi sev vajadzīgo risinājumu vai produktus, piesakieties individuālai konsultācijai.