Interaktīvie risinājumi

Interaktīvi risinājumi — modernai domāšanai un attīstību veicinošai videi. Interaktīvie risinājumi ir lielisks veids, kā uzlabot komunikāciju ar auditoriju. Ikviens lietotājs, ieviešot tos, paplašina IKT prasmju zināšanas, atvieglo darbu, paspilgtina prezentāciju, uzlabo informācijas uztveri un veido mūsdienīgāku, attīstību veicinošu apkārtējo vidi.

Interaktīvo risinājumu īstenošanā tiek izmantotas ne tikai klasiskās tehnoloģijas, interaktīvā tāfele, ekrāni un displeji; arvien biežāk ir sastopami arī tādi risinājumi kā interaktīvā grīda, kiosks, galds, siena, smilšu kaste utt. Attīstoties tehnoloģijām, attīstās arī iespējas, piemēram, interaktīvā grīda ir lielisks risinājums aktivitātēm bērniem, lai viņi varētu ne tikai spēlēties, bet arī mācību procesā pildīt dažādus uzdevumus; interaktīvo smilšu kasti var izmantot gan smilšu terapijā, gan mācībās, apgūstot, piemēram, ģeogrāfiju.

Interaktīvie ekrāni vai tāfeles palielina iesaistīšanās un aizrautības līmeni, piesaista uzmanību un veicina vēlmi komunicēt, darboties. Interaktīvās tāfeles plaši izmanto skolās, interaktīvos ekrānus — gan skolās, gan arvien vairāk arī uzņēmumos un valsts iestādēs. Izmantojot interaktīvo tāfeli standarta projekcijas risinājuma vietā, netiek pieļauta projektora staru kūļa tieša iespīdēšana acīs (tas arī ir noteikts MK noteikumos par higiēnas prasībām izglītības iestādēs).

Mums ir svarīgi, lai klientiem būtu pieejamas interaktīvo ekrānu uzlabotās versijas ar visiem atjauninājumiem, tādēļ piedāvājam 3 variantus, kā rīkoties, lai uzliktu atjauninājumus savam ekrānam. Spied šeit, lai atvērtu instrukciju, kā uzlikt atjauninājumus.

Tehnoloģijas Apskatīt visas tehnoloģijas


Strādājam, lai izprastu jūsu vajadzības un papildinātu tās ar mūsu zināšanām un pieredzi, radot personalizētus un efektīvus risinājumus.

Ja piedāvājumā neatrodi sev vajadzīgo risinājumu vai produktus, piesakieties individuālai konsultācijai.