Modelis ATLAS ir veidots, domājot par klases telpām, un tajā ir iebūvēti svarīgi mācību rīki un bezvadu apraides iespējas, kas rosina skolēnus piedalīties, mijiedarboties citam ar citu un aktīvi mācīties.

Padariet savu klases telpu jaudīgāku

ATLAS palīdz skolēniem sadarboties grupās, ģenerēt idejas un radīt risinājumus. Tas ieved eksakto zinātņu revolūciju klases telpās. Rosiniet skolēnus darboties kopā, izmantojot īpaši komandām veidotus sadarbības rīkus.

Uzlabojiet mācīšanās iespējas attālajā režīmā un klātienē

Iebūvētais mikrofons ļauj izmantot programmatūru balss pārveidei tekstā un uzlabo izglītības iespējas attālajā režīmā. Turklāt unikālais integrētais savienojums ar Newline skaņas paneli nodrošina jaudīgāku skaņu, izmantojot tikai vienu kabeli.

Izcils lietošanas ērtums

ATLAS ar tā līdz pat 20 skārienpunktiem nodrošina ātri reaģējošu daudzskārienu darbību bez aizkaves. Tas ļauj jūsu komandai vienlaikus kopīgi strādāt un rakstīt bez jebkādiem ierobežojumiem. Un izbaudīt navigāciju iebūvētajā 4K Android interfeisā!

Ātra darbība

Viegli pārvietojieties starp failiem un iegūstiet ātrāku darbību, lietojot savas iecienītākās programmas, pateicoties uzlabotajai aparatūrai.

Kopīgojiet savu ekrānu un failus, izbaudot bezvadu režīma ērtības

Netērējiet savu laiku, savienojot kabeļus ar citām ierīcēm. Raidiet sava ekrāna saturu bezvadu režīmā, lai kopīgotu savu saturu vai sāktu nodarbību, paveicot to ar vienu klikšķi.

 

 


Strādājam, lai izprastu jūsu vajadzības un papildinātu tās ar mūsu zināšanām un pieredzi, radot personalizētus un efektīvus risinājumus.

Ja piedāvājumā neatrodi sev vajadzīgo risinājumu vai produktus, piesakieties individuālai konsultācijai.