Interaktīvais ekrāns, kas padara jūsu sapulces un prezentācijas drošākas

Izbaudiet izcilu interaktīvas mijiedarbības risinājumu jebkurai darba videi — no sarunu telpām līdz plašām sapulču telpām.

Veidots, domājot par uzņēmumu drošību

NAOS IP sērija nodrošina efektīvāku sadarbību un augstāku tīkla drošību. Ķerieties pie darba, izmantojot operētājsistēmu, kas veidota, lai parūpētos par jūsu datu drošību, vienlaikus nodrošinot visus jūsu komandas darbam nepieciešamos rīkus.

Parūpējieties par savas informācijas drošību

Iegūstiet lielāku kontroli pār interaktīvo displeju un saviem datiem. Pateicoties operētājsistēmas nodrošinātajām iespējām, NAOS IP padara jūsu tīklu nepieejamu, vienlaikus ļaujot ikvienam brīvi izmantot displeju.

Īpaši plūstoša skāriendarbība

Kapacitatīvā skārientehnoloģija darbojas un ir tikpat dabiska kā rakstīšana viedtālrunī vai planšetdatorā. Pateicoties ekrāna reaģētspējai, mijiedarbība un baltās tāfeles funkcijas ir intuitīvākas nekā jebkad agrāk.

4K displejs ar optiskās līmēšanas tehnoloģiju jaunam attēla skaidrības standartam

Optiskā līmēšana nodrošina īpaši platu 178° skata leņķi. Neatkarīgi no tā, kur telpā atrodaties, attēls ir spilgts un skaidrs.

Displejs, kas strādā tikpat intensīvi cik jūs

Izbaudiet intensīvu sadarbību, neraizējoties par to, vai displejs spēj tikt līdzi jūsu idejām. Naos IP produkti ir pieejami dažādos izmēros un ir viegli savietojami ar Newline 4K platleņķa kameru ar mikrofonu.

Sadarbojieties sev ērtā veidā

NAOS IP sērija ļauj pievienot jaudīgu iebūvēto datoru, lai displeju papildinātu ar galddatora nodrošinātajām iespējām. Izmantojiet pazīstamo Windows sistēmu un visas tās funkcijas neierobežotai un personalizētai sadarbībai.

NAOS IP sērijas interaktīvais ekrāns ir ideāli piemērots uzņēmumu un publiskā sektora darbiniekiem, nodrošinot ne tikai lielisku lietošanas pieredzi, bet arī estētisku izskatu darba telpās. Vairāk par produktu, iespējām un specifiku var uzzināt, sazinoties ar mums.


Strādājam, lai izprastu jūsu vajadzības un papildinātu tās ar mūsu zināšanām un pieredzi, radot personalizētus un efektīvus risinājumus.

Ja piedāvājumā neatrodi sev vajadzīgo risinājumu vai produktus, piesakieties individuālai konsultācijai.