MIRA piemīt pilns īpašību komplekts. Tas ir Newline daudzpusīgākais displejs un apmierina teju visas uzņēmumu darba vides prasības. Piemērots sapulču telpām, sarunu telpām, lekciju zālēm un birojiem — MIRA ir pierādīts veiksmīgs risinājums.

Vieds un vispusīgs sapulču risinājums

Iebūvētie interaktīvie ekosistēmas rīki nodrošina drošas prezentāciju un sadarbošanās iespējas. MIRA daudzpusība padara šo interaktīvo displeju par vislabāko risinājumu jūsu darba vietai!

4K displejs ar optiskās līmēšanas tehnoloģiju jaunam attēla skaidrības standartam

Izbaudiet optiskās līmēšanas priekšrocības, piemēram, skaidru attēlu, dzīvīgas krāsas un 178° skata leņķi. Neatkarīgi no tā, kur telpā atrodaties, attēls ir spilgts un skaidrs.

Izcila skāriendarbība

Optiskās līmēšanas un modernās IS skārientehnoloģijas kombinācija nodrošina izcilu skāriena precizitāti un plūstošu rakstīšanu, atpazīstot pildspalvu, pirkstu un plaukstu.

Līdz pat 20 skārienpunkti nodrošina ātri reaģējošu daudzskārienu darbību bez aizkaves. Tas ļauj jūsu komandai vienlaikus kopīgi strādāt un rakstīt bez jebkādiem ierobežojumiem.

Iebūvēta kamera un mikrofons

Iebūvētā kamera un mikrofons ar atbalss likvidēšanu un trokšņu samazināšanu nodrošina ērtu sadarbību un videozvana funkcijas, padarot MIRA par lielisku izvēli sapulcēm attālinātajā režīmā.


Strādājam, lai izprastu jūsu vajadzības un papildinātu tās ar mūsu zināšanām un pieredzi, radot personalizētus un efektīvus risinājumus.

Ja piedāvājumā neatrodi sev vajadzīgo risinājumu vai produktus, piesakieties individuālai konsultācijai.