RS+ sērijas interaktīvais displejs — klasēm bez vadu mudžekļa.

RS+ sērijas ierīces, ļaujot studentiem izmantot datora pildspalvu vai pirkstu, veido sadarbības pieredzi. Displejiem ir augsts reakcijas līmenis: vairāki studenti vienlaikus var pieskarties displejam un zīmēt uz tā. Šie izglītības jomai paredzētie displeji aprīkoti ar visiem „Newline” interaktīvās ekosistēmas rīkiem, kas piesaista studentus un rada aizrautīgas mācīšanās prieku. Newline RS+ sērijas ekrānam ir viegls un plāns rāmja dizains, Windows sistēma un iebūvēts OS atbalsts, dažādi papildus rīki un personalizēta lietotāja saskarne.

Ar vieglu, plāna rāmja dizainu, Windows sistēmu un iebūvētu OS atbalstu, iegultiem rīkiem un personalizētu lietotāja interfeisu. Ideāls risinājums nemanāmai sadarbībai skolā vai birojā.

„Newline” RS+ sērijas displejam ir pieejami šādi interaktīvās ekosistēmas (papildaprīkojuma) rīki: „Cast”, „Broadcast”, „Display Management”, „Workspace”, „Launch Control”. Vairāk par produktu, iespējām un specifiku var uzzināt, sazinoties ar mums.

Mums ir svarīgi, lai klientiem būtu pieejamas interaktīvo ekrānu uzlabotās versijas ar visiem atjauninājumiem, tādēļ piedāvājam 3 variantus, kā rīkoties, lai uzliktu atjauninājumus savam ekrānam. Spied šeit, lai atvērtu instrukciju, kā uzlikt atjauninājumus.


Strādājam, lai izprastu jūsu vajadzības un papildinātu tās ar mūsu zināšanām un pieredzi, radot personalizētus un efektīvus risinājumus.

Ja piedāvājumā neatrodi sev vajadzīgo risinājumu vai produktus, piesakieties individuālai konsultācijai.