Projekcija ir viens no izplatītākajiem risinājumiem skolās, uzņēmumos, viesnīcās, kinozālēs, konferenču telpās, veikalos un pat mājās. Lai ierīkotu projekcijas risinājumus, ir vajadzīgs projektors un projekcijas ekrāns, savukārt, lai izvēlētos pareizāko projekcijas risinājumu, ir nepieciešams saprast, kurš projektors vislabāk atbilst konkrētajai vietai, klienta vēlmēm un nosacījumiem. Ir pieejami arī dažādi projekcijas ekrāni.

Mazām telpām, piemēram, nelielām konferenču zālēm, aktu zālēm, mazu kultūras namu zālēm, nelieliem birojiem, piemēroti ir multimediju projektori: tie nodrošina augstu spilgtumu un, izmantojot augstas efektivitātes ilglaicīgas lietošanas spuldzes, var darboties daudzas stundas.

Izglītības iestādēm, kur viens no svarīgākajiem nosacījumiem ir projektoru piecu gadu garantija, piemērotākie ir tuvie vai ultratuvie projektori: tie parasti tiek ierīkoti pie griestiem. Projekcijas risinājuma vietā nereti tiek ieviests interaktīvais risinājums: tāfele vai ekrāns. Tuvie un ultratuvie projektori atbilst izglītības jomai: tie pasargā skolēnus un skolotājus no projekcijas gaismas iespīdēšanas acīs (tas ir noteikts MK noteikumos par higiēnas prasībām izglītības iestādēs).

Lielās zālēs, plašās aktu zālēs, aulās, kultūras namos efektīvāki ir lieljaudas projektori, kam izvēlas attiecīgu lēcu, lai projektoru novietotu klientam vēlamajā attālumā un vietā. Tiem ir liela gaismas jauda, kas nodrošina kvalitatīvu projekcijas attēlu no liela attāluma.

Mazāk pazīstams, taču tikpat profesionāls ir projekcijas risinājums mājās — mājas kinozāle. Speciālie mājas kinoprojektori attēlo filmas ar lielisku izšķirtspēju, dziļām krāsām, un ir iespējams baudīt pat 2D vai 3D izklaidi. Tie ir lieliski piemēroti autentiskai kinematogrāfiskai pieredzei viesistabā vai īpašā mājas kinozālē.

Arī profesionālie digitālie kinozāles projektori ir viena no projekcijas risinājumu iespējām: auditorijai tiek projicēti aizraujoši, spilgti, patiesi 4K attēli uz jebkura izmēra kinoekrāna. Mūsu viegli pārvaldāmās 4K projekcijas sistēmas darbojas uzticami, tās ir vienkārši apkopt un, izvēloties ilgstošas darbības lāzera vai lampas gaismas avotu, tām ir zemas ekspluatācijas izmaksas.

Pilnīgai risinājuma efektu baudīšanai nepieciešama arī virsma, uz kuras attēlot projekciju, jeb projekcijas ekrāns. Atkarībā no telpas lieluma, iespējām un klienta vēlmēm projekcijas ekrāni var būt motorizēti, mehāniski vai pārnēsājami. Tos ir iespējams piestiprināt pie sienas, griestiem, iekarināt, uzstādīt uz statīva, lietot pārnēsājamu vai stacionāru.

Viens no projekcijas risinājumu piemēriem: Valmieras 5. vidusskolas aktu zālē tika izvietoti divi projekcijas ekrāni — ekrāns prezentācijām skatuves priekšā un lielais ekrāns skatuves aizmugurē, kā arī lieljaudas projektors. Ierīkotais risinājums ļāva izmantot vienu projektoru, kura projekciju atkarībā no nepieciešamības attēlo uz viena vai otra projekcijas ekrāna.


Strādājam, lai izprastu jūsu vajadzības un papildinātu tās ar mūsu zināšanām un pieredzi, radot personalizētus un efektīvus risinājumus.

Ja piedāvājumā neatrodi sev vajadzīgo risinājumu vai produktus, piesakieties individuālai konsultācijai.