Tradicionālā prezentācija

Lai sapulce, sanāksme vai grupu darbs būtu efektīvs un izprotams, ir nepieciešami vizuālie līdzekļi ideju pierakstiem, piezīmēm, plāna veidošanai, prāta vētrai, galvenās domas izcelšanai vai kam citam. Lielisks palīgs ir tāfeles, tāfeles ar statīvu (flipchart) u. c. palīglīdzekļi.

Šādus risinājumus var izmantot ne tikai prezentācijām, bet arī noteiktas mērķauditorijas informēšanai, piemēram, dienas piedāvājumi kafejnīcās, informācija darbiniekiem birojā u. tml.

Tradicionālo prezentāciju risinājumos tiek izmantoti dažādu veidu produkti: no daudzfunkcionālām tāfelēm līdz marķieriem, dzēšanas piederumiem, magnētiem, piespraudēm u. c. piederumiem. Grīdas displeja sistēmas ir ideāli piemērotas izmantošanai, piemēram, viesnīcās un bankās, un tās var kalpot arī kā praktisks telpu dalītājs birojos — dažu mirkļu laikā biroju var sakārtot darba vietās vai sabiedriskās vietās. Atsevišķās sastāvdaļas — abpusējos dēļus, statīvus, pamatnes un sakabes komplektus — var ātri savienot visdažādākajās kombinācijās, iestatot mainīgu augstumu.

Ikvienam var gadīties situācija, ka spontānas vai plānotas sapulces laikā nav tāfeles vai citas virsmas, kur pierakstīt idejas vai norunāto. Lai tā nenotiktu, lielisks risinājums ir „Magic-Chart” statiskā plēve. „Magic-Chart” nodrošina tūlītēju rakstīšanas virsmu, jo elektrostatiskā plēve viegli pielīp gandrīz pie jebkuras virsmas — koka, betona, stikla, tapetes. Līme nav nepieciešama, un „Magic-Chart” neatstāj pēdas. Taču, ja vēlaties neierobežotu vietu pierakstiem, zīmējumiem vai iespēju izvietot tāfeli sev vēlamā veidā, lielisks risinājums ir „Legamaster” tāfeles „Space-Up”.

Šie ir tikai daži no lieliskajiem tradicionālās prezentācijas risinājumiem. Lai uzzinātu vairāk, sazinieties ar mūsu speciālistiem.

Tehnoloģijas Apskatīt visas tehnoloģijas


Strādājam, lai izprastu jūsu vajadzības un papildinātu tās ar mūsu zināšanām un pieredzi, radot personalizētus un efektīvus risinājumus.

Ja piedāvājumā neatrodi sev vajadzīgo risinājumu vai produktus, piesakieties individuālai konsultācijai.