Lai biznesa darījumus kārtotu attālināti, daudzi joprojām izmanto tālruņa sarunas. Lai gan tas ir ērti, tālrunis sadarbību ierobežo. Video komunikācija dod iespēju ar cilvēkiem sarunāties tieši, izmantojot arī neverbālo komunikāciju, kas ir tik nozīmīga, pat ja sarunbiedri atrodas tālu viens no otra. Lai samazinātu laiku, izmaksas u. c. resursus, kas tiek patērēti ceļā uz sanāksmi, sapulci vai citu tikšanos, ideāls risinājums ir videokonference. Izmantojot kameru, mikrofonu, skaļruni un ekrānu, ikvienam ir iespēja piedalīties un komunicēt ar kolēģiem, priekšniekiem vai partneriem tikpat kā realitātē. Tā ir ātra un ērta virtuāla satikšanās kopīgu projektu veidošanai, apspriedēm vai mācību lekcijām, vebināriem jeb semināriem interneta vidē.

Videokonferences risinājumiem tiek izmantotas vairākas iekārtas, no kurām katra pilda savu funkciju. Ir pieejami arī ekrāni, kas ideāli piemēroti videokonferencēm, piemēram, „Newline” X sērijas ekrāns ir izmantojams gan kā interaktīvais ekrāns, gan videokonferenču iekārta ar iebūvētiem rīkiem, kas nepieciešami veiksmīgai videokonferencei.

Tehnoloģijas Apskatīt visas tehnoloģijas


Strādājam, lai izprastu jūsu vajadzības un papildinātu tās ar mūsu zināšanām un pieredzi, radot personalizētus un efektīvus risinājumus.

Ja piedāvājumā neatrodi sev vajadzīgo risinājumu vai produktus, piesakieties individuālai konsultācijai.