Ja vēlaties uzlabot drošību, novērst līdzekļu un īpašuma zaudējumus vai veikt analītiku, tad piemērotākais risinājums ir videonovērošana. Spēcīgas drošības un novērošanas sistēmas ir svarīgas, jo tās kalpo gan kā teritorijas uzraugi, gan biznesa attīstības rīki. Šīs viedās ierīces ar augstas precizitātes video analīzes funkcijām apmierina darbības prasības gan vienā, gan vairākās zonās un palīdz pieņemt labākus uzņēmējdarbības lēmumus.

Kategorijas, kurām nepieciešama lielāka pārraudzība, ir preču zonas, iekārtas, serveri, tehniskās telpas, cilvēki un nauda.

Piedāvājumā ir vairāk nekā desmit veidu kameras, piemēram, platleņķa (180°, 360°), kupolu, 3D cilvēku uzskaites kameras un termokameras.

Šim risinājumam nepieciešamās tehnoloģijas ir tīkla kameras, video ierakstīšanas iekārtas, datortīklu komutators, cietais disks, rezerves barošanas bloks, programmatūra un video pārvaldības sistēmas. Visu risinājumam nepieciešamo komplektāciju nodrošina ražotājs Vivotek, kas ir viens no vadošajiem pasaules zīmoliem drošības un uzraudzības nozarē. Izvēloties viena ražotāja risinājumus, lietotājs var būt drošs par iekārtu savstarpējo savietojamību un efektīvu resursu izmantošanu.

Nodrošinot videonovērošanas risinājumus, piedāvājam:

  • Konsultācijas, lai izprastu klientu vajadzības un aktualitāti
  • Ilustrācijas/modulācijas, lai saprastu, kā risinājums izskatīsies reālajos apstākļos
  • Uzstādīšanu
  • Konfigurāciju
  • Garantiju
  • Pēcservisu
  • Pilna risinājuma ieviešanu

Tehnoloģijas Apskatīt visas tehnoloģijas


Strādājam, lai izprastu jūsu vajadzības un papildinātu tās ar mūsu zināšanām un pieredzi, radot personalizētus un efektīvus risinājumus.

Ja piedāvājumā neatrodi sev vajadzīgo risinājumu vai produktus, piesakieties individuālai konsultācijai.