Sejas atpazīšanas un temperatūras skrīninga terminālis – ērtākais un ātrākais risinājums, lai parūpētos par savu un citu drošību publiskās vietās

Ķermeņa temperatūras mērīšanas iekārtas turpmāk būs nozīmīgs atbalsta instruments vispārīgai drošībai publiskās vietās, lai samazinātu saslimšanas risku. 

Šis modernais augstākās klases sejas atpazīšanas un ķermeņa temperatūras skrīninga terminālis izmanto profesionālas kategorijas infrasarkanos moduļus un sejas atpazīšanas algoritmus, nodrošinot pārliecinošu un ātru sejas bezkontakta atpazīšanas funkcijas darbību, augstu temperatūras mērījumu precizitāti un lielu darbības attālumu. 

Skrīninga terminālis palīdzēs savlaicīgi identificēt cilvēkus ar pasliktinātu veselības stāvokli, veicot bezkontakta sejas un maskas atpazīšanu, brīdinot ikvienu, kuram ir paaugstināta termperatūra, vai atgādinot uzvilkt sejas masku.Sejas atpazīšanas un temperatūras skrīninga termināļa priekšrocības: 

  • Sejas un maskas bezkontakta atpazīšana
  • Sejas atpazīšanas precizitāte: 99,99% 
  • Sejas atpazīšanu veic ātrāk nekā 300 ms
  • Personas noteikšanas attālums: līdz 2 metriem
  • Ātra uzstādīšana: līdz 5 minūtēm 
  • Ķermeņa temperatūru mēra no visas sejas laukuma nevis no noteikta punkta 
  • To var izmantot monitorēšanai, lai izsekotu darbinieka ierašanos un aiziešanu

Tas ir pielāgots ķermeņa temperatūras noteikšanai aktīvai cilvēku plūsmai, tā datu bāzē var saglabāt līdz pat 50 000 seju. Termināli var pielietot biroju ēkās, izglītības iestādēs, rūpnīcās, tirdzniecības centros, izstādēs u.c. līdzīgos apstākļos. Ierīces terminālis atbalsta gan tiešsaistes, gan bezsaistes režīmus, un ierīces administrators var pārslēgt identifikācijas režīmu atbilstoši situācijai. Bezsaistes režīmā sejas atpazīšanu var veikt, neizmantojot interneta savienojumu. Tas atbalsta dažādu perifērijas ierīču, piemēram, ID karšu lasītāja, pirksta nospiedumu lasītāja, IC kartes lasītāja, QR koda lasītāja, vārtu, durvju sensoru, pievienošanu.

Tam ir ne tikai pievilcīgs dizains, bet tas ir arī izturīgs pret nolietojumu un koroziju. Pieejamas trīs veidu pamatnes — stiprināšanai pie sienas, vertikāli un uz galda virsmas.

Ja vēlaties redzēt šo produktu darbībā, sazinieties ar mūsu tirdzniecības pārstāvjiem

 


Mēs strādājam, lai izprastu jūsu vajadzības un papildinātu tās ar mūsu zināšanām un pieredzi, radot personalizētus un efektīvus risinājumus.

Ja mūsu piedāvājumā neatrodi sev vajadzīgo risinājumu vai produktus, piesakies individuālai konsultācijai.