Viedā termo skrīninga iekārta – ērtākais un ātrākais risinājums, lai parūpētos par savu un citu drošību publiskās vietās

Ķermeņa temperatūras mērīšanas iekārtas turpmāk būs nozīmīgs atbalsta instruments vispārīgai drošībai publiskās vietās, lai samazinātu saslimšanas risku. 

Šis kritiskais laika periods liek mums mainīt savu uzvedību un ikdienas paradumus. Mums katram ir jāveic visas iespējamās darbības, lai pasargātu sevi un pārējos cilvēkus – masku, cimdu izmantošana, kā arī regulāra roku mazgāšana un dezinficēšana. Prioritāte ir būt atbildīgiem pret sevi un citiem.

Šis modernais augstākās klases sejas atpazīšanas un ķermeņa temperatūras skrīninga terminālis izmanto profesionālas kategorijas infrasarkanos moduļus un sejas atpazīšanas algoritmus, nodrošinot pārliecinošu un ātru sejas bezkontakta atpazīšanas funkcijas darbību, augstu temperatūras mērījumu precizitāti un lielu darbības attālumu. 

Skrīninga terminālis palīdzēs savlaicīgi identificēt cilvēkus ar pasliktinātu veselības stāvokli, veicot bezkontakta sejas un maskas atpazīšanu, brīdinot ikvienu, kuram ir paaugstināta termperatūra, vai atgādinot uzvilkt sejas masku.Viedās termo skrīninga iekārtas priekšrocības: 

  • Sejas un maskas bezkontakta atpazīšana
  • Sejas atpazīšanas precizitāte: 99,99% 
  • Sejas atpazīšanu veic ātrāk nekā 300 ms
  • Personas noteikšanas attālums: līdz 2 metriem
  • Ātra uzstādīšana: līdz 5 minūtēm 
  • Ķermeņa temperatūru mēra no visas sejas laukuma nevis no noteikta punkta 
  • To var izmantot monitorēšanai, lai izsekotu darbinieka ierašanos un aiziešanu

Tas ir pielāgots ķermeņa temperatūras noteikšanai aktīvai cilvēku plūsmai, tā datu bāzē var saglabāt līdz pat 50 000 seju. Termināli var pielietot biroju ēkās, izglītības iestādēs, rūpnīcās, tirdzniecības centros, izstādēs u.c. līdzīgos apstākļos. Ierīces terminālis atbalsta gan tiešsaistes, gan bezsaistes režīmus, un ierīces administrators var pārslēgt identifikācijas režīmu atbilstoši situācijai. Bezsaistes režīmā sejas atpazīšanu var veikt, neizmantojot interneta savienojumu. Tas atbalsta dažādu perifērijas ierīču, piemēram, ID karšu lasītāja, pirksta nospiedumu lasītāja, IC kartes lasītāja, QR koda lasītāja, vārtu, durvju sensoru, pievienošanu.

Tam ir ne tikai pievilcīgs dizains, bet tas ir arī izturīgs pret nolietojumu un koroziju. Pieejamas trīs veidu pamatnes — stiprināšanai pie sienas, vertikāli un uz galda virsmas.

Lai arī šī iekārta nav medicīniska ierīce un neaizstāj parastās medicīniskās pārbaudes, to var izmantot, lai norādītu uz cilvēkiem, kuri, iespējams, pārnēsā vīrusus. Šis risinājums palīdzēs ierobežot vīrusa izplatību.

Ja vēlaties redzēt šo produktu darbībā, sazinieties ar mūsu tirdzniecības pārstāvjiem

 


Strādājam, lai izprastu jūsu vajadzības un papildinātu tās ar mūsu zināšanām un pieredzi, radot personalizētus un efektīvus risinājumus.

Ja piedāvājumā neatrodi sev vajadzīgo risinājumu vai produktus, piesakieties individuālai konsultācijai.