Sekojiet apmeklētāju skaitam, izmantojot pūļa uzraudzības risinājumus.

Sekojiet apmeklētāju skaitam, izmantojot pūļa uzraudzības risinājumus.

Nodrošiniet sociālo distancēšanos kopā ar Vivotek.

Šajā kritiskajā laika periodā VIVOTEK mērķis ir nodrošināt risinājumu, kas ļauj jūsu uzņēmumam sekot maksimālajam vienlaikus apmeklētāju skaitam, lai tādējādi nodrošinātu drošāku un veselīgāku vidi saviem klientiem. Izmantojot pūļa uzraudzības risinājumu VIVOTEK Crowd Control Solution, varat viegli sekot veikalā ienākošo un no tā izejošo cilvēku skaitam, tādējādi radot drošāku vidi klientiem un personālam. Šo inteliģento cilvēku skaitīšanas kameru un analīzes sistēmu var izvietot pie ieejām vietās ar potenciāli augstāku personu mijiedarbību, piemēram, veikalos, lielveikalos, aptiekās, bankās un restorānos.

Personāla izmaksu samazināšana

Uzņēmumu īpašniekiem nebūs pie ieejas jānorīko darbinieks nākošo un ejošo apmeklētāju skaitīšanai, tā ļaujot samazināt izmaksas un risku, ka darbinieki tiek pakļauti veselības apdraudējumam.

Valdības norādījumu ievērošana

Nodrošiniet atbilstību valstī noteiktajiem drošības pasākumiem aizsardzībai pret vīrusu Covid-19, ļaujot uzņēmumam ātrāk atsākt darbību.

Drošāka vide

Radot drošāku vidi un samazinot personu mijiedarbību, klienti arī varēs droši veikt savas ikdienas aktivitātes.

Plašāks pielietojums

Uzņēmumu īpašnieki var pārnest pūļa uzraudzības risinājumu VIVOTEK Crowd Control Solution uz mazumtirdzniecības risinājumu VIVOCloud Retail Solution*. Tas ne tikai nodrošina novērošanas tiešraides straumēšanu un viesu skaita pārskatus, bet arī palīdz optimizēt mazumtirdzniecības darbības.

* Tiek nodrošināts tikai nākotnes projektu pieprasījumos; var tikt piemērota papildu maksa.

 


Mēs strādājam, lai izprastu jūsu vajadzības un papildinātu tās ar mūsu zināšanām un pieredzi, radot personalizētus un efektīvus risinājumus.

Ja mūsu piedāvājumā neatrodi sev vajadzīgo risinājumu vai produktus, piesakies individuālai konsultācijai.