SONY Bravia profesionālie ekrāni ar Kramer pārvaldību

Kramer vadības procesora programmatūra nodrošina Sony BRAVIA Pro Series displeju vadības, automatizācijas un analīzes iespējas. Kramer Control BRAINware programmatūra tika integrēta visos Sony BRAVIA profesionālajos displejos, tā paziņoja uzņēmums. Kramer vadības procesora programmatūra pārvērš displejus par jebkuru AV instalācijas centrālo elementu ar modernām vadības, automatizācijas un analītikas funkcijām.

Mērogojams un nākotnes drošs programmatūras vadības risinājums nodrošina sarežģītus vadības un automatizācijas rīkus praktiski jebkurai videi. No modernām konferenču zālēm līdz sarežģītām digitālo signālu lietojumprogrammām, Kramer Control BRAINware novērš nepieciešamību pēc papildu vadības procesora aparatūras un kabeļiem, ievērojami vienkāršojot uzstādīšanu un samazinot izmaksas. Kramer Control risinājums būs pieejams visiem Sony profesionālajiem BRAVIA BZ35F sērijas modeļiem, un to var viegli uzstādīt, izmantojot USB jaunināšanas licences atslēgu, ko aktivizē vietējais integrators.

Sony BRAVIA BZ35F sērijas profesionālo displeju diapazons ir no 43 līdz 85 collām, ietver tīkla un sērijas sakaru kontroli, un ir ideāli piemērots profesionālām digitālo signālu, informācijas un uzraudzības lietojumprogrammām, kā arī lietošanai sapulču telpās, klasēs, vestibilos, viesnīcu telpās, izstāžu zālēs un mazumtirdzniecības telpās.

Pro sērijā ir all-in-one „sistēma mikroshēmā”, kas ļauj viegli visu uzstādīt un neprasa papildu aparatūru. Displejos ir iekļauts arī integrēts atbalsts HTML5 un atvērts API atbalsts, kas optimizēts uzņēmumiem. Papildus tam tas ietver 24/7 jaudu, kas attiecas uz ilgstošu un drošu ekrānu lietošanu, Google Android 8.0 Oreo operētājsistēmu un piekļuvi Google Play veikala SmartTV lietojumprogrammu bibliotēkai.

“Kramer platformas savienošana ar Sony BRAVIA pro sērijas monitoriem ir ieguvums mūsu klientiem,” sacīja Sony Electronics „Pro Division” prezidente Terēza Alesso (Theresa Alesso), „Piedāvājot integrāciju ar tādiem ražotājiem kā Kramer, Sony Electronics nodrošina lietotājiem nepieciešamos instrumentus un iespējas, kas tiem vajadzīgas, vienlaikus radot ļoti stabilu, darbspējīgu un daudzpusīgu platformu. Mēs esam priecīgi sniegt Sony BRAVIA lietotājiem papildus all-in-one risinājumu vienkāršotai, uz programmatūru balstītai kontrolei.”

„Mēs esam sajūsmā par šo Sony-Kramer integrāciju. Tā ir milzīga iespēja nodrošināt abu uzņēmumu klientus ar nozares labākajiem profesionālajiem displejiem, kontroli un automatizāciju,”  saka Avivs Rons (Avivs Ron), Kramer biznesa attīstības un stratēģijas viceprezidents. “Sony BRAVIA displeji, kas darbojas ar Kramer Control BRAINware, ir ideāli piemēroti, lai kalpotu kā centrālais elements vairākiem mūsu jaunajiem Kramer@Work mūsdienu sanāksmju telpas risinājumiem.”


Strādājam, lai izprastu jūsu vajadzības un papildinātu tās ar mūsu zināšanām un pieredzi, radot personalizētus un efektīvus risinājumus.

Ja piedāvājumā neatrodi sev vajadzīgo risinājumu vai produktus, piesakieties individuālai konsultācijai.