Sony Edge Analytics Appliance – jūsu ideālās prezentācijas palīgs

Piesaistiet auditorijas uzmanību un palieliniet iesaisti ar inovatīvām video analītikas tehnoloģijām!

Komunikācijas pārveidošana

Edge Analytics Appliance rada iespaidīgu video prezentācija saturu, kura sagatavošanai iepriekš būtu bijis nepieciešams ievērojams laiks, izdevumi un cilvēkresursi. Izmantojot mākslīgā intelekta vadītu tehnoloģiju, REA-C1000 ievērojami uzlabo saziņas kvalitāti, dodot vadītājam iespēju pasniegt saturu un iesaistīt auditoriju kā vēl nekad.

Uz tāfeles veiktie pieraksti  – vienmēr pārredzami

Neatkarīgi no tā, kur atrodas runātājs, Rokraksta Izcelšanas funkcija nodrošina, ka visi vārdi un diagrammas, kas rakstītas uz tāfeles vai ekrāna, paliek pilnā skatītāju redzamībā – izmantojot AR (augmented reality – papildināto realitāti). Pat ja runātājs stāv pie tāfeles vai tai tieši pretī, viņa idejas un animētā prezentācija ir pieejama auditorijai. Skatītājiem, kas sēž telpas aizmugurē un tiem, kas skatās prezentāciju vēlāk, ir viegli sekot un iedziļināties saturā, jo vadītāja atspoguļotais saturs ir pārredzams un attēlots ekrānos “virs” prezentētāja.

Lielisks saturs – pašiem veidots

Chromakey-less CG pārklājuma funkcija ļauj runātājam pasniegt iespaidīgu satura attēlojumu reāllaikā, bez īpašas studijas vai specializētiem satura veidotājiem, speciālistiem. Lietotāji var patstāvīgi izveidot animētus vai vienkāršus attēlus un papildinošus grafikus, kas nodrošina vieglāku stāstījuma prezentāciju un uztveri.

Virtuālais kameras operators

AI-driven attēla automātiskā vadība piedāvā filmēšanu un efektīvu darbplūsmu, lai nodrošinātu daudzveidīgas filmēšanas iespējas.

Vienmēr kadrā ar PTZ kameras automātisko izsekošanu

REA-C1000 var precīzi un vienmērīgi sekot runātāja kustībām, nodrošinot, ka visu prezentācijas laiku viņš / viņa ir uzmanības centrā un kadrā. Šī funkcija lietotājiem piedāvā rentablu risinājumu izglītības, korporatīvajā vai konferenču vidē, neveicot ieguldījumus papildus resursiem un darbam.

Fokusa zonas – Full HD kvalitātē

Izmantojot fokusa zonas “apgriešanas” funkciju, vienas kameras attēlu var vienlaikus parādīt kā divus dažādus izvades attēlus. Lietotājs var izvēlēties – apgriezt attēlu no galvenā 4K attēla, lai izceltu un parādītu attēloto tuvāk. Turklāt var izvēlēties, lai apgrieztais attēls ir statisks (nekustīgs) vai dinamisks – lai sekotu runātāja kustībai. 

Iesaistiet savu auditoriju

REA-C1000 tehnoloģija var notvert un reaģēt uz auditorijā esošo dalībnieku žestiem, kas piedalās prezentācijā. Piemēram, kad kāds no auditorijas pieceļas, iekārta var aktivizēt kameru, lai elektroniski attēlā pietuvinātu šo personu. Lieliski piemērots izglītības nozarē, kā arī uzņēmumu un konferenču prezentācijās, piemēram, jautājumu un atbilžu sesijas laikā.

Sistēmas darbplūsma

REA-C1000 Edge Analytics ierīce ir savietojama ar Sony tīkla kamerām, ko var savienot ar programmatūru, lai attēlotu tiešraides prezentāciju. Edge Analytics iekārta pārsūta kameras uzņemtos video attēlus uz ekrānu vai ierakstīšanas ierīci. Tas ļauj viegli izmantot iebūvētās funkcijas, kas nodrošina ar roku veikto pierakstu izcelšanu, nenovirzot uzmanību no vadītāja.

Sony Edge Analytics ierīce var revolucionāri mainīt to, kā prezentētājs iesaista klātesošos un pasniedz saturu savai auditorijai.


Strādājam, lai izprastu jūsu vajadzības un papildinātu tās ar mūsu zināšanām un pieredzi, radot personalizētus un efektīvus risinājumus.

Ja piedāvājumā neatrodi sev vajadzīgo risinājumu vai produktus, piesakieties individuālai konsultācijai.