Esam autorizēts Sony Professional partneris un produktu izplatītājs

Mēs ticam, ka veiksmīgas attīstības pamatā ir ne tikai nemitīga izaugsme un jaunu apvāršņu iekarošana, bet arī spēja noturēt jau esošās vērtības, tāpēc esam priecīgi paziņot, ka šī gada 1. aprīlī Certes.lv komanda ir saņēmusi sertifikātu, kas apliecinu, ka uzņēmums arī turpmāk sadarbojas ar Sony Professional un ir pilnvarots tā produktu izplatītājs.

Sony ir kļuvis par zīmolu, ar kura produkciju sen vairs nav jāiepazīstina. Sony radītās inovācijas runā pašas par sevi, nemitīgi pārsteidzot pasauli ar nebijušu tehnoloģiju spēku un radošumu. Jau vairāk nekā 50 gadus Sony Professional demonstrē izcilību tehnoloģiju un profesionālo produktu ražošanā. Šie produkti ne tikai nodrošina plašu audiovizuālo risinājumu klāstu, bet arī palīdz optimizēt darbplūsmas, veidot viedas un pārdomātas darba vietas, uzlabot infrastruktūras, izklaidēt, transformēt mācību procesu un modernizēt veselības aprūpes sistēmas.

Mēs vienmēr esam centušies, lai mūsu sniegtie risinājumi pārspētu pasūtītāja gaidīto rezultātu un nodrošinātu izcili kvalitatīvu lietošanas pieredzi. Esam pārliecināti, ka ar Sony Professional produktiem esam spējīgi šo latiņu ne tikai noturēt, bet arī celt.


Strādājam, lai izprastu jūsu vajadzības un papildinātu tās ar mūsu zināšanām un pieredzi, radot personalizētus un efektīvus risinājumus.

Ja piedāvājumā neatrodi sev vajadzīgo risinājumu vai produktus, piesakieties individuālai konsultācijai.