Uzlabojiet gaisa kvalitāti un apstākļus darbavietā

Iedomājieties kuplu un zaļu sienu savā atklātā tipa birojā! Kā jums patīk šāda aina? 

Zaļās sienas Mikomax Smart Office akustikajām kabīnēm – tas ir pievilcīgs, vienkāršs un acīmredzams veids, kā pietuvināt dabu. Augu zaļojošais krāšņums ļauj izbaudīt labumus, ko dod mīlestība uz dzīvo dabu.

Augu ceļvedis 

Apkārtējā vidē bieži tiekam pakļauti indīgu vielu ietekmei, paši to nemaz neapzinoties. Tās var būt dažādas vielas, piemēram, plastmasa, krāsas, būvmateriāli, krāsvielas, agrāk ražoti šķīdinātāji, līmes, mazgāšanas līdzekļi, audumi un kosmētika. Šajās vielās ir ātri iztvaikojoši toksīni, kas reizēm nonāk mūsu elpotajā gaisā. Daži biežāk sastopamie toksīni ir benzols, ksilols, trihloretilēns, formaldehīds un amonjaks. Šie toksīni var izraisīt nogurumu, reiboni, galvassāpes, kairināt deguna, acu, rīkles un elpceļu gļotādu. NASA veltīja vairākus gadus telpaugu izpētei, lai noteiktu sugas, kas visefektīvāk atbrīvo gaisu no šiem toksīniem. Tālāk varat iepazīties ar dažiem spēcīgākajiem augiem.

Augi ir dabiski gaisa attīrītāji

Jūsu akustisko kabīņu zaļajām sienām iesakām izvēlēties šos augus

PAPARDE. Paparžu lielās lapas ir dabiski mitrinātāji. Šis neziedošais augs attīra gaisu un neitralizē elektroierīču, piemēram, televizoru un datoru, radīto starojumu. Varbūt tādēļ tās ir tik populāras birojos. Papardēm pašām patīk mitrums, tādēļ tās jālaista bieži. Ziemas sezonā ieteicams tās regulāri apsmidzināt ar ūdeni istabas temperatūrā.

HLOROFĪTS. Hlorofīta zaļās lapas notver gaisā esošos putekļus un toksiskās vielas, piemēram, formaldehīdu, ksilolu, benzolu, oglekļa monoksīdu, acetonu, amonjaku un smagos metālus. Šis augs samazina arī kaitīgo elektromagnētisko starojumu, tādēļ to ieteicams novietot savas darbstacijas tuvumā. Viens vidēja lieluma augs var attīrīt līdz pat 200 m2 gaisa! Augs aktīvi ražo fitoncīdus – vielas ar antibakteriālām un fungicīdām īpašībām, samazinot 80% patogēno mikroorganismu dzīvotspēju. Hlorofītiem patīk labi drenēta augsne un netieša gaisma.

FIKUSS. Elegants augs, kas ir labi piemērots ofisa videi. Fikusu var atšķirt pēc tā ādai līdzīgajām, spīdīgajām lapām. Ficus Robusta (parastais gumijkoks) ir viens no pievilcīgākajiem sugas īpatņiem. Fikuss efektīvi palīdz atbrīvoties no gaisā esošā formaldehīda, tādēļ bieži tiek izmantots kā dabisks gaisa attīrītājs. Tas iztur augstas temperatūras, un tam patīk spilgta, netieša gaisma un regulāra laistīšana.

SPATIFĪLA. Iespaidīgs augs, kas attīra gaisu no toksiskām vielām, piemēram, formaldehīda, benzola, ksilola, trihloretilēna un oglekļa monoksīda. Fotosintēzes laikā, pārveidojot oglekļa dioksīdu skābeklī, spatifīla noārda vidē esošās kaitīgās vielas. Vienlaikus tā mitrina gaisu. Tāpat tā absorbē pelējuma sēnītes sporas un elektronisko ierīču radīto kaitīgo starojumu. Šis augs ir iekļauts arī NASA veidotajā sarakstā ar 10 ieteicamajiem augu iekštelpu gaisa kvalitātes uzlabošanai. Spatifīla ir pievilcīga un smalki veidota, tomēr mežonīga. Tā dod priekšroku gaišai vietai ar daļēju ēnu, un ir jālaista reizi nedēļā.

Ar katru izelpu tie dod mums skābekli, kas mums nepieciešams, lai dzīvotu un attīstītos

Ja vēlaties savā darbavietā uzlabot gaisa kvalitāti un apstākļus, tad sazinieties ar mums, lai uzzinātu vairāk par Mikomax piedāvātajām akustiskajām kabīnēm ar zaļajām sienām.


Strādājam, lai izprastu jūsu vajadzības un papildinātu tās ar mūsu zināšanām un pieredzi, radot personalizētus un efektīvus risinājumus.

Ja piedāvājumā neatrodi sev vajadzīgo risinājumu vai produktus, piesakieties individuālai konsultācijai.