Vai esat gatavs atklāt, kā patiesībā ir jāskan jūsu iemīļotā mūziķa skaņdarbiem vai specefektiem filmā?

Apvienojot Certes.lv vairāk nekā 10 gadu pieredzi un zināšanas audiovizuālo, ergonomisko un videonovērošanas risinājumu izstrādē, nodrošināšanā un uzturēšanā ar Acoustic Power Lab (APL) oriģinālo skaņas kalibrēšanas tehnoloģiju, mums ir izdevies izstrādāt izcilu ierīču sēriju, ko apvieno jaunizveidotais zīmols „Klear”. Jau šoruden jums būs iespēja sadzirdēt mūziku, skaņu efektus u. c. tādā kvalitātē, kā tie tika ierakstīti skaņu ierakstu studijā.

„Klear” pirmais izstrādājums — soundbar „LAYLA”

„Klear” pirmais izstrādājums ir sevišķs soundbar, kas būs individuāli kalibrēts, izmantojot oriģinālo APL tehnoloģiju. Šī tehnoloģija ļauj klausītājiem dzirdēt katru skaņdarbu tā, kā tas tika ierakstīts skaņu ierakstu studijā. Visas skaņas tiks atskaņotas ar līdzvērtīgu spēku, lai nodrošinātu izcilu, dzidru skaņu.

Soundbar ir piemērots ikdienas lietošanai. Ar to var klausīties mūziku, izmantot to, skatoties televīziju, vai nodrošināt kvalitatīvu atskaņošanu sanāksmēs, prezentācijās u. c. Tā vienreizīgums slēpjas cenas un kvalitātes apvienojumā. Certes.lv un APL sadarbībā mums ir izdevies izstrādāt ierīci, kas ir pieejama par vidēja/zema līmeņa cenu, bet nodrošina augsta līmeņa soundbar skaņas kvalitāti. Iepriekš šādu skaņas kvalitāti piedāvāja tikai īpaši dārgi un profesionāli soundbar.

Kā „Klear” soundbar „LAYLA” spēj nodrošināt augsta līmeņa skaņas kvalitāti

Daudzi būs pārsteigti, ka iemīļotie skaņdarbi skanēs citādi — labāk. Kā izteicās viens no soundbar testētājiem: „Ak, te ir divas reizes vairāk instrumentu nekā parasti dzirdu. Izklausās kā pilnīgi cits skaņdarbs!”

Nē, tas ir tas pats skaņdarbs, tikai, to atskaņojot ar šo soundbar, kas ir individuāli kalibrēts, beidzot ir iespējams augstā kvalitātē dzirdēt visu skaņu nianses.

„Acoustic Power Lab” tehnoloģija

Izrādās, katras iekārtas skaļruņi skan atšķirīgi, lai gan ir ražoti vienādi, tāpēc tiem ir nepieciešama individuāla kalibrēšana. Lielākā daļa ražotāju izmanto automātisku skaņas kalibrēšanu ar zemākas precizitātes tehnoloģiju nekā piedāvā APL. Mūsu zīmola „Klear” izstrādājumu ražošanā tiks izmantota precīzā un oriģinālā APL tehnoloģija, un katra ierīce tiks kalibrēta atsevišķi. Profesionālis izmērīs katra skaļruņa rādītājus (cik labi skaļrunis atskaņo dažāda augstuma toņus), lai varētu to kalibrēt pēc oriģinālas formulas. Tādējādi skaļrunis spēs vienlīdz labi atskaņot visus toņus, nemainot atskaņojamā skaņu ieraksta vai translācijas toņu tembru (saglabās tādu skaņu, kādai tai ir jābūt).

Ar „Klear” profesionāļu tehnoloģija ir pieejama ikvienam

APL tehnoloģija skaņas profesionāļu vidū nav nekas jauns. Jau vairāk nekā 18 gadus aizrautīgais skaņu inženieris Raimonds Skuruls nodrošina skaņas profesionāļiem iespēju uzlabot skaņu ar viņa izstrādātajiem ekvalaizeriem.

Šī tehnoloģija ir atzīta un palīdzējusi pat iegūt pirmās vietas automašīnu skaņas sacensībās. Automašīnu skaņas sacīkšu dalībnieks un audioentuziasts Sergejs Dubiņins, kas ir izmēģinājis APL ekvalaizeru, to atzīst par vairākkārtēju uzvaru iemeslu: „Pateicoties Raimondam un APL ekvalaizeriem, bija iespējams piedalīties divās jaudīgākajās sacensību klasēs „Expert Unlimited” un „MM Expert One class” un abās ieņemt pirmo vietu.”

„Klear” uzskata, ka visi ir pelnījuši dzirdēt īsto skaņu

Ja arī jūs vēlaties to dzirdēt un iegādāties soundbar, sekojiet līdzi „Klear” darbībai sociālajos tīklos un mājaslapā klear.audio.


Strādājam, lai izprastu jūsu vajadzības un papildinātu tās ar mūsu zināšanām un pieredzi, radot personalizētus un efektīvus risinājumus.

Ja piedāvājumā neatrodi sev vajadzīgo risinājumu vai produktus, piesakieties individuālai konsultācijai.