Vai vēlaties uzlabot savu darba vidi – digitalizēt to, padarīt efektīvāku un dinamiskāku?

Mums ir risinājums! Padariet savas idejas reālas, īstenojot tās ar Newline profesionālo NT sērijas displeju. 

Tikai tagad, pasūtot Newline 98 collu NT sērijas ekrānu, saņemsiet 70 collu X7 sērijas konferenču interaktīvo ekrānu BEZ MAKSAS!

Racionalizējiet savus panākumus ar NT sērijas displeju

Padariet sapulces dinamiskākas, koncentrējoties uz rīkiem, kas nepieciešami, lai gūtu panākumus, izmantojot NT sērijas bezkontakta displeju. NT sērijas profesionālais displejs ir bezkontakta (non-touch) ekrāns, ko raksturo spilgtas krāsas un kristāldzidra attēla kvalitāte. Tā unikalitāti pastiprina iebūvētā Android 8.0 sistēma, kā arī pieejamie Newline interaktīvie ekosistēmas rīki bezvadu savienojumam un ekrāna koplietošanai, ļaujot nodrošināt pilnu funkcionalitāti, strādājot ar dalībnieku personiskajām ierīcēm sapulcēs un videokonferencēs.

  • Bezkontakta 4K izšķirtspējas displejs
  • Iebūvēta bezvadu sadarbība ar citām ierīcēm
  • Iebūvēts failu lasītājs ar piekļuvi mākonim
  • Vadība attālinātā režīmā vai izmantojot ekrāna pogas

Sadarbība ar bezgalīgām iespējām, izmantojo X sērijas ekrānu 

Izbaudiet sapulces interaktīvā vidē, kas ļauj visai komandai bez ierobežojumiem sadarboties, kopīgojot ne tikai balsi un video, bet arī datus, dokumentus un piezīmes. X sērijas interaktīvais ekrāns ir daudzfunkcionāls risinājums, kas paredzēts konferencēm, video zvaniem un sapulcēm, padarot tās daudzveidīgākas un efektīvākas. Divas iebūvētās platleņķa kameras ļauj organizēt videozvanus un nodrošina redzamību no jebkuras vietas telpā. Iebūvētais mikrofons samazina apkārt esošos trokšņus un nodrošina skaidru skaņu. Organizējiet videokonferenci un strādājiet ar dokumentiem vienlaikus tā, it kā atrastos vienā telpā ar zvana dalībnieku.

Vai vēlaties uzlabot savu darba vidi? NT sērijas profesionālais displejs tikai par 8990,00 EUR (bez PVN). DĀVANĀ Newline X7 sērijas interaktīvais ekrāns!

Sazinieties ar mums jau tagad, jo preču daudzums ir ierobežots!

 


Strādājam, lai izprastu jūsu vajadzības un papildinātu tās ar mūsu zināšanām un pieredzi, radot personalizētus un efektīvus risinājumus.

Ja piedāvājumā neatrodi sev vajadzīgo risinājumu vai produktus, piesakieties individuālai konsultācijai.