Video ierakstu un straumēšanas risinājumi – attālinātām mācībām un darbam

Šobrīd, kad rūpējamies viens par otra drošību un veselību, un darbojamies attālināti, īpaši liels izaicinājums ir pedagogiem, lai nodrošinātu mācību procesu attālināti. Esam gatavi palīdzēt un ieteikt efektīvākos risinājumus, lai atvieglotu turpmāko mācību organizēšanu neklātienē. Nodrošinām risinājumus digitālo mācību norisei – video straumēšanai un ierakstīšanai, videokonferenču un tiešsaistes konsultāciju organizēšanai, materiālu sagatavošanai un citiem darbiem.

Video ierakstu un straumēšanas tehnoloģijas ir risinājums visiem – dažādu priekšmetu skolotājiem, uzņēmumu un iestāžu vadītājiem un darbiniekiem. Ražotāja AREC risinājumus – ērti izmantojamas iekārtas, lai ātri izveidotu nepieciešamos materiālus un ierakstus. Izmantojot PTZ kameru, runātājs var kustēties un vadīt lekciju, veicot nepieciešamos pierakstus vai kustības. Kamera automātiski uztver un izseko kadrā esošo personu, ko nodrošina neliela AREC CI-T21H ierīce, kas tiek iekārta runātājam uz kakla. Kamera uztvere kustības nepārtraukti un vienmērīgi pat tad, ja cilvēks atrodas ar muguru pret kameru.

Pilnam risinājumam piedāvājam AREC KL-3WT skārienjūtīgu pārvietojamu mediju staciju, kurā ietilpst visas nepieciešamās funkcijas, lai veiktu video tiešraidi, ierakstus, izveidotu nepieciešamo materiālu, grafisko attēlojumu un kontrolētu ierakstus un piesaistītās iekārtas. Ar vienu iekārtu izveidojiet failu, ko vēlaties parādīt skolēniem vai kolēģiem, apvienojot video, prezentācijas vai citus materiālus vienā failā.

Savienojot kameru ar mediju staciju, ikviens var izveidot nepieciešamo lekciju materiālu, ierakstus, videokonferences sistēmu vai ieraksta traumēšanu tiešraidē. Izveidojiet visus nepieciešamos materiālus un failus, ko nosūtīt skolēniem un kolēģiem. Risinājums darbojas dažādās platformās, to var ērti izmantot gan skolās, gan birojos. 

Nodrošinām arī cita veida iekārtas un risinājumus, kas palīdzēs organizēt kvalitatīvu un ērtu darba procesu, materiālu un failu veidošanu, publicēšanu un straumēšanu.

Vairāk par risinājumiem uzziniet, sazinoties ar mums:


Strādājam, lai izprastu jūsu vajadzības un papildinātu tās ar mūsu zināšanām un pieredzi, radot personalizētus un efektīvus risinājumus.

Ja piedāvājumā neatrodi sev vajadzīgo risinājumu vai produktus, piesakieties individuālai konsultācijai.