Vivitek NovoConnect NC-X300 – risinājums maziem un vidējiem uzņēmumiem

NC-X300 ir paredzēts maziem un vidējiem uzņēmumiem, un tas lieliski atbilst biznesa sadarbības vajadzībām. Ar NC-X300 jūs uzlabosiet savu vizuālo prezentāciju, parādot to liela formāta displejā.

Divkārši sadalīts skats

Palieliniet produktivitāti, attēlojot divus ekrānus vienlaikus. Izbaudiet nevainojamu displeja veiktspēju ar vienkāršām ekrāna un failu koplietošanas funkcijām un paplašinātu darbvirsmu, tas viss – reāllaikā, vienmērīgi un bezvadu režīmā.

Iekļauts iepriekš savienots LauncherPlus

Viens iepriekš savienots LauncherPlus ir iekļauts bez papildu maksas. Plug-and-play (Pievieno-un-atskaņo) LauncherPlus ierīce nodrošina tiešu bezvadu savienojumu ar jebkuru NovoConnect iekārtu. Ar jūsu minimālām pūlēm tas viegli un efektīvi nodrošina jums nepieciešamo sadarbību.

NovoConnect lietotnes

Izveidojiet savienojumu un integrējiet jebkuru ierīci ar NovoConnect NC-X300. Vienkārši lejupielādējiet programmatūru un instalējiet to datorā vai mobilajā ierīcē. Tas viss bez papildus maksas vai licencēm. Pēc instalēšanas varat dalīties ar savu saturu uz lielā ekrānā un piedalīties aktīvā diskusijā ar pārējiem klātesošajiem.

Gatavs lietošanai uzreiz pēc tā izpakošanas, viegli integrējams esošajā displeja.

Vivitek NovoConnect NC-X300:

  • Piemērots nelielām konferenču vai sapulču telpām;
  • Vienkārša iestatīšana, viegli lietojams;
  • Starp-platformu operētājsistēma;
  • Neuzkrītošs;
  • Rentabls;
  • Ar tālvadības funkciju.

Sazinies ar mūsu tirdzniecības pārstāvjiem, lai uzzinātu vairāk, un padari savas prezentācijas efektīvākas!


Strādājam, lai izprastu jūsu vajadzības un papildinātu tās ar mūsu zināšanām un pieredzi, radot personalizētus un efektīvus risinājumus.

Ja piedāvājumā neatrodi sev vajadzīgo risinājumu vai produktus, piesakieties individuālai konsultācijai.