Jaunie un budžetam draudzīgie Vivitek projektori izglītības iestādēm

Uzņēmums Vivitek savu iecienīto ultratuvās distances (Ultra Short Throw — UST) projektoru klāstu ir papildinājis ar diviem 1080p projektoriem. Abi modeļi —DH772UST un DH773USTi, ir lieliski piemēroti izglītības nozares iestādēm, kurām ir jādomā par iekļaušanos budžetā. Tie piedāvā jaunākās interaktīvās tehnoloģijas un 4K atbalstu, vienlaikus nodrošinot ārkārtīgi augstu ieguldījumu atdevi. Tas padara tos par praktisku un ekonomisku alternatīvu plakanajiem displejiem vidē, kur lielāks ekrāns, piemēram, 100″, ir piemērotāks, lai kompensētu attālumu līdz ekrānam.

Interaktīvai sadarbībai un mācībām klasē paredzētajam modelim DH773USTi ir iebūvēts mijiedarbības atbalsts vairākiem lietotājiem, ko nodrošina divas pildspalvas vai papildu Finger Touch Unit ar 10 punktiem. Papildu ērtībām interaktīvo pildspalvu var izmantot kā datorpeli bez nepieciešamības instalēt draiveri (bez HD draivera).

Abi modeļi ir veidoti, domājot par nākotni, un atbalsta 4K (3840×2160) video, nodrošinot skaidru un precīzu attēlu visiem skatītājiem neatkarīgi no tā, kur klases telpā tie atrodas. Turklāt, pateicoties uzlabotajam lāzera modulim, projektori spēj nodrošināt labāko veiktspēju savā kategorijā jebkādos apkārtējā apgaismojuma apstākļos. Tie ir arī lieliski piemēroti visu formu un izmēru klases telpām, jo abi modeļi nodrošina 110″ diagonālās projekcijas attēlu pat no tik neliela attāluma līdz ekrāna virsmai kā 51 cm. Savukārt projektora 3500 lūmenu spilgtums, 1080p izšķirtspēja un 10 000:1 kontrasta koeficients nodrošina skaidru un spilgtu projekciju, vēl vairāk uzlabojot skatīšanās komfortu, vienlaikus garantējot nevainojamu attēla atveidi.

Skolotāji un pasniedzēji varēs izbaudīt augstāka acu komforta priekšrocības — stāvot projicētā attēla priekšā, acis netiek žilbinātas, tāpat nav arī ēnu radītu traucēkļu. Arī skolēni varēs izbaudīt lielāku komfortu, jo projicētais attēls tiek pielāgots atbilstoši gaismai, kas tiek atstarota no projekcijas virsmas, tādējādi nodrošinot patīkamāku skatīšanos, īpaši — ilgākā laika periodā. Savukārt divi 10 W skaļruņi un mikrofona ieeja nodrošina to, ka skaņa un runa tiek atskaņota skaidri un saprotami.

Laikā, kad ikvienam ir jādomā par vides aizsardzību, UST projektori atbilst arī šīm prasībām. To videi draudzīgās un energoefektīvās funkcijas, tostarp miega taimeris un automātiskās izslēgšanās funkcija, kas tiek aktivizēta, ja netiek saņemta signāla ievade, palīdz taupīt enerģiju, vienlaikus nodrošinot zemākas elektroenerģijas patēriņa izmaksas. DH772UST un DH773USTi lietotāji var būt droši arī par projektoru izturību — to lampām tiek garantēts līdz pat 12 000 stundu darbmūžs, savukārt piecu gadu garantija izglītības iestādēm sniedz lielāku sirdsmieru gan šodien, gan nākotnē.

Tīkla pārziņi novērtēs iebūvētos tīkla pārraudzības un pārvaldības risinājumus, tostarp Crestron® RoomView™. UST projektori, protams, ir saderīgi ar bezvadu sadarbības risinājumu NovoConnect, kas ļauj skolēniem pievienoties darbam tieši ekrānā no savas digitālās ierīces, vienlaikus kopīgojot līdz pat 4 ierīču saturu.

Komentējot jauno UST projektoru izlaišanu, Vivitek EMEA ģenerāldirektors Holgers Grafs (Holger Graeff) sacīja: “Ne tikai klases kļūst lielākas, bet skolotājiem tagad ir jātiek galā arī ar papildu sarežģījumiem, ko rada sociālās distancēšanās prasības klases telpā. Tas nozīmē, ka tagad vēl jo vairāk ir nepieciešami daudzpusīgi, interaktīvi UST projektori, kas atbalsta 4K un nodrošina sevišķi zemas īpašuma kopējās izmaksas. Vivitek modeļi DH772UST un DH773USTi, pateicoties to piecu gadu garantijai, atbilst šīm prasībām, kā arī izglītības iestāžu nepieciešamībai, veicot pirkumus, veikt pārdomātas un tālejošas investīcijas. Jauno UST projektoru veiktspēja, cenas un ilgais garantijas periods nodrošina, ka daudzās studiju priekšrocības, ko nodrošina satura skatīšana uz lielā ekrāna, kļūs par realitāti arvien plašākam izglītības iestāžu un studējošo klāstam.”

Vairāk par Vivitek projektoriem vai citiem audiovizuālajiem risinājumiem uzziniet, sazinoties ar kādu no mūsu tirdzniecības pārstāvjiem!


Strādājam, lai izprastu jūsu vajadzības un papildinātu tās ar mūsu zināšanām un pieredzi, radot personalizētus un efektīvus risinājumus.

Ja piedāvājumā neatrodi sev vajadzīgo risinājumu vai produktus, piesakieties individuālai konsultācijai.