Lieliska izklaide ar jauno Vivitek Qumi Z1 sērijas pārnēsājamo projektoru

Vasaras ballīte pie dabas vai telpā, ražotājam Vivitek ir ideāls jaunums tehnoloģiju faniem, lai kur arī viņi dotos. Jaunākais papildinājums Vivitek populārajam Qumi klāstam – Qumi Z1 sērija, kurā ietilpst Z1H un Z1V – nodrošina pārvietojamību, skaņu un attēla projekciju, kas pieejams vienā ierīcē.

Pateicoties trim galvenajām īpašībām Qumi Z1 sērija nodrošina augstas kvalitātes izklaides iespējas. Pirmkārt, Qumi Z1 nodrošina kvalitatīvu un spilgtu attēlu. Otrkārt, pateicoties spēcīgajiem skaļruņiem, tas var piepildīt istabu ar skaidru skaņu. Treškārt, tā ilgstošais akumulators darbosies visas ballītes vai pasākuma garumā. Visi šie ieguvumi apkopoti ērtā un kompaktā iekārtā. Tā kā Qumi Z1 svars ir tikai 660 g, to ir viegli aizvest uz jebkuru pasākuma norises vietu.

Qumi Z1 sērija var apgaismot jebkuru pasākumu, pateicoties tā spējai projicēt attēlu līdz pat 100 collām, no jebkuras mobilās ierīces. Tā uzlabotais multivides atskaņotājs un spēja attēlot jebkuru saturu padara Qumi Z1H par izcilu mobilās ierīces paplašinājumu. Izveidojot Wi-Fi savienojumu ar Qumi Z1H, ielādējot nepieciešamo saturu iebūvētajā iekārtas krātuvē vai izmantojot kabeli, lietotāji var attēlot savas iecienītākās lietotnes vai straumēt tiešsaistes saturu. Tikpat viegli ir savienot Qumi Z1V ar USB vai HDMI avotiem.

Qumi Z1 sērija ir paredzēta, lai atstātu iespaidu uz tiem, kuri uzskata, ka viedtālruņa ekrāns ir pārāk mazs un tā atskaņotā skaņa ir pārāk klusa, lai patiesi baudītu video, filmu vai cita veida multivides izklaidi. Perfektās attēla kvalitātes un lieliskās iebūvētās 2x5W stereo skaņas kombinācija iespaidos lietotājus visur, kur vien viņi to izmantos: mājās, ballītē, viesnīcas istabā vai pat filmu vakarā zem zvaigznēm.

Tiem, kam pietiek tikai ar audio atskaņošanu, Qumi Z1 sērijas pārnēsājamo projektoru var pārslēgt uz skaļruņu režīmu un baudīt mūziku, izmantojot to kā pārnēsājamo Bluetooth skaļruņi.  Qumi Z1 sērija ir aprīkota ar LED, kam piemīt 30 000 darba stundas un tam nav nepieciešams mainīt lampas, padarot to par ideālu ilgtermiņa ieguldījumu.

Qumi Z1 sērija ir pieejama divos modeļos. Z1H var projicēt ekrāna izmēru līdz 100 collām, 300 lūmenu spilgtuma līmeni, ar HD720p izšķirtspēju. Tas ir funkcijām bagāts un aprīkots ar WiFi, lai izveidotu savienojumu ar lietotāja ierīci, bet citu vēlamo saturu var iepriekš ielādēt Z1H 8GB iebūvētajā atmiņā.

Qumi Z1V ļauj lietotājiem baudīt projekciju ar 480p izšķirtspēju, ekrāna izmērs ir līdz 75 collām ar spilgtuma līmeni līdz 250 lūmeniem, kā arī 10 000 : 1 kontrasta attiecību. Tāpat kā Z1H, arī Z1V var izveidot dažāda veida savienojumus ar lietotāja ierīci, tai skaitā, izmantojot HDMI kabeli.

Vivitek ģenerāldirektors Holgers Grāfs saka: “Mūsdienās satura kopīgošana un baudīšana ir viena no populārākajām izklaidēm starp draugiem un ģimeni, un Qumi Z1 sērija to padara vēl vieglāku, lai kur arī tas notiktu. Qumi tehnoloģijas jau ir sevi pierādījušas kā populāras pārnēsājamas izklaides ierīces, un Qumi Z1 sērija jaunu attīstības līmeni, lai baudītu neazimrstamu izklaidi.”

 


Strādājam, lai izprastu jūsu vajadzības un papildinātu tās ar mūsu zināšanām un pieredzi, radot personalizētus un efektīvus risinājumus.

Ja piedāvājumā neatrodi sev vajadzīgo risinājumu vai produktus, piesakieties individuālai konsultācijai.