Vogel sienas stiprinājums ar izvirzīšanas funkciju

Mūsdienās videosiena ir izplatīta tehnoloģija audiovizuālajā nozarē. Ikviens no mums ir sastapies ar šo risinājumu, kurā vairāki displeji tiek savienoti, veidojot vienu lielu ekrānu jeb videosienu, piemēram, pieņemšanas telpās, skolās, lielās zālēs, gaiteņos, sabiedriskā transporta vietās un skatlogos.

Tā kā videosienas izveidei tiek izmantoti vairāki displeji, dažreiz ir grūti nodrošināt displeju apkopi vai to nomaiņu. Tāpēc, stiprinot pie sienas vairākus displejus, jānodrošina vienkārša uzstādīšana un ērta piekļuve ekrāna aizmugurei, kas ļauj veikt apkopi.

Izmantojot Vogel izvirzāmos (“pop-out”) sienas stiprinājumus, videosienu var viegli izveidot jebkurā konfigurācijā — gan horizontālā, gan vertikālā veidā. Stiprinājumus ir iespējams virzīt pozīcijās, kas ļauj lietotājam viegli veikt apkopi vai nomainīt displeju.

Atvieglojiet displeju uzstādīšanu un apkopi!

Vogel izvirzāmie (“pop-out”) sienas stiprinājumi

Vienkārši uzspiežot uz displeja, tiek atbrīvots atsperu mehānisms, un stiprinājums izbīda displeju uz priekšu. Augšpusē regulējamās ekrāna stiprinājuma sloksnes veic izlīdzināšanu pa x, y un z asi, lai nodrošinātu, ka visus displejus var perfekti izlīdzināt.

Izvirzāmajam (“pop-out”) mehānismam ir arī slīpā pozīcija, kas atbrīvo vietu apkopes veikšanai vai displeja nomaiņai.

Produkta priekšrocības:

  • Vienkārša uzstādīšana;
  • 5 gadu garantija;
  • TÜV-5 pārbaudīts;
  • Bezmaksas starplikas katriem 4 gab.

PFW 6870 izvirzāmais sienas stiprinājums

Šis ir visbiežāk izmantotais Vogel izvirzāmais (“pop-out”) stiprinājums. Produkts ir paredzēts ērtai un ātrai uzstādīšanai, tas ir stabils gan pēc izskata, gan darbības. Interfeisa sloksnes var regulēt trīs dimensijās, lai nodrošinātu, ka displeji ir noregulēti precīzi un nostiprināti taisni.

 

 

 

PFW 6880 — īpaši plāns stiprinājums

Šis sienas stiprinājums ir plānāks nekā PFW 6870 modelis, tomēr tā uzstādīšana ir tikpat vienkārša. Uzstādot stiprinājumus, attālums no sienas līdz displejam ir tikai 5 cm, tādēļ tie ir lieliski piemēroti ekrānu stiprināšanai tuvu sienai. Arī šiem stiprinājumiem ir trīs dimensiju regulēšanas funkcija.

Pieejami arī PFW 6875 un PFW 6885 izvirzāmie (“pop-out”) stiprinājumi, kas īpaši paredzēti vertikālā tipa displejiem, kas veido lielu videosienu. To uzstādīšana ir tikpat vienkārša, kā iepriekš minētajiem modeļiem.

 


Strādājam, lai izprastu jūsu vajadzības un papildinātu tās ar mūsu zināšanām un pieredzi, radot personalizētus un efektīvus risinājumus.

Ja piedāvājumā neatrodi sev vajadzīgo risinājumu vai produktus, piesakieties individuālai konsultācijai.